Gazetki Vision Express

( 3.87 )
liczba ocen: 155

Gazetki promocyjne Vision Express

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Vision Express - Akcja - ważna do 30-12-2014
Gazetka Vision Express - AkcjaGazetka wygasła 30-12-2014
Gazetka promocyjna Vision Express - Vision Express - ważna do 01-08-2012
Gazetka Vision Express - Vision ExpressGazetka wygasła 01-08-2012
Gazetka promocyjna Vision Express - Vision Express - ważna do 01-08-2012
Gazetka Vision Express - Vision ExpressGazetka wygasła 01-08-2012

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Vision Express

 

Z radością patrz w przyszłość z Vision Express

 

Vision Express jest brytyjską firmą założoną w 1988 roku, która sprzedaje produkty z branży optycznej - okulary i soczewki kontaktowe. Firma założyła swój pierwszy sklep w MetroCentre w Gateshead i szybko rozwinęła swoją sieć i w 2007 roku posiadała już 220 sklepów na terenie całej Wielkiej Brytanii. W 1997 roku Vision Express zostało wykupione przez pochodząca z Francji firmę Grand Vision, która posiada sklepy pod różnymi markami w Europie i na świecie. Sieć rozwijała się głównie poprzez wykupywanie innych sieci z branży optycznej, przykładem są przejęcia Crow Eyeglass Ltd. w 2013 roku oraz Rayner & Keeler Opticians, czy Conlons Opticians w roku 2014.

 

Do Polski Vision Express trafił w roku 2994 i w ciągu ponad 20 lat swojej działalności została absolutnym liderem na rynku branży optycznej w naszym kraju. Rozwinięta sieć ponad 170 salonów zapewnia najwyższą jakość produktów i usług, dbając o wzrok milionów Polaków.

 

Fundamentami firmy jest profesjonalizm, miłość do zdrowego wzroku i wzorowa jakość obsługi klienta. Salony Vision Express zatrudniają wykwalifikowanych profesjonalistów, dla których wzrok klientów jest bezcennym skarbem. Dla firmy najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda, dlatego oferowane produkty przechodzą rygorystyczne testy, aby zapewnić jak największą satysfakcję klientów.

 

Firma nie akceptuje kompromisów, wszystkie ich produkty objęte są gwarancją, a salony zwracają 100% kosztów w przypadku reklamacji. Buduje to pozytywne relacje z klientami i zapewnia ich zaufanie do marki.

 

W sklepach Vision Express spotkamy wiele prestiżowych, ekskluzywnych marek produktów optycznych. Okulary i soczewki takich firm jak Burberry, Hugo Boss, Prada, Tommy Hilfiger, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, Sensaya, Julius czy Heritage zapewnią, że każdy znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom i gustom.

 

W firmowych salonach znajdują się profesjonalne gabinety okulistyczne, w których wykonywane są badania wzroku pod kątem doboru odpowiednich korekcji do okularów i soczewek kontaktowych. Dzięki temu klient ma możliwość otrzymania kompleksowej usługi badania, doboru odpowiednich parametrów korekcji i kupna adekwatnego produktu w jednym miejscu.

 

Firma oferuje ponad 2,5 tysiąca modeli opraw projektowanych zgodnie ze współczesnymi trendami modowymi, które zapewniają, że każdy będzie zadowolony z zakupów. W ofercie sklepu znajdują się nie tylko doskonałe okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, ale również modne i praktyczne okulary przeciwsłoneczne.

 

 

Doskonały wzrok za niewielką cenę z gazetką promocyjną Vision Express

 

Wzrok jest jednym z najcenniejszych zmysłów, dzięki któremu poznajemy świat i orientujemy się w otoczeniu. Dlatego tak ważne jest, żeby o niego profesjonalnie zadbać. Specjalna gazetka promocyjna Vision Express, zawiera szereg promocji na produkty i usługi oferowane w sklepach sieci. Dzięki niej kupisz najlepsze okulary i soczewki w atrakcyjnych cenach, a Twój wzrok będzie bezpieczny.