Powrót do serwisu

Toys"R"Us to idealny wybór, gdy chcemy sprawić naszym pociechom niespodziankę w postaci wspaniałego prezentu nie tylko urodzinowego. Tylko od 10 do 16 grudnia sklep oferuje nawet do -30% rabatu, więc warto skorzystać z okazji i kupić taniej prezenty świąteczne dla dzieci i młodzieży.

Dobrym pomysłem na prezent dla dziewczynki może być zestaw 5 w 1, w którym znajduje się: wózek spacerowy, głęboka gondola, łóżeczko, nosidełko oraz torba na przybory. Inne interesujące propozycje to magiczny pamiętnik na hasło (149.98 zł) lub lalka Barbie z akcesoriami do stylizacji włosów (79.98 zł). Oczywiście Toys"R"Us oferuje również wszelkiego rodzaju zabawki z serii Kraina Lodu - bajki, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i dorosłych!

Chłopcy pod choinką w tym roku być może zobaczą: miecz świetlny Ezry (149.98 zł), całą masę figurek i gadżetów z filmu Star Wars, megagaraż samochodowy z ruchomą windą, rampami i wyrzutniami (179.98 zł), samochód strażacki (59.98 zł), samolot transportowy Shark z figurkami i akcesoriami (149.98 zł).

Dla wszystkich dzieci sklep poleca klocki lego, które świetnie rozwijają wyobraźnię, sprawiają, że każdy z nas chociaż przez chwilę staje się prawdziwym budowniczym, dają wiele radości na długie godziny.

Na długie zimowe wieczory najlepsze będą gry planszowe dla całej rodziny. Warto usiąść z najbliższymi i chociaż przez chwilę spędzić ze sobą trochę czasu umilając to wspólną grą - idealne rozwiązanie na nadchodzące święta!

Sieć Toys“R“Us

( 3.78 )
liczba ocen:220

Sklepy sieci Toys“R“Us w pobliżu