Gazetki Saturn

( 4.06 )
liczba ocen: 161

Gazetki promocyjne Saturn

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Saturn - Gazetka promocyjna   - ważna do 12-09-2018

Gazetka Saturn - Gazetka promocyjna Gazetka wygasła 12-09-2018

Gazetka promocyjna Saturn - Oferta handlowa - ważna do 05-09-2018

Gazetka Saturn - Oferta handlowaGazetka wygasła 05-09-2018

Gazetka promocyjna Saturn - Gazetka promocyjna - ważna do 20-08-2018

Gazetka Saturn - Gazetka promocyjnaGazetka wygasła 20-08-2018

Gazetka promocyjna Saturn - Precz z nudą! - ważna do 11-08-2018

Gazetka Saturn - Precz z nudą!Gazetka wygasła 11-08-2018

Gazetka promocyjna Saturn - Co słychać w rozrywce? - ważna do 31-08-2018

Gazetka Saturn - Co słychać w rozrywce?Gazetka wygasła 31-08-2018

Gazetka promocyjna Saturn - Precz z nudą! - ważna do 31-07-2018

Gazetka Saturn - Precz z nudą!Gazetka wygasła 31-07-2018

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o Saturn

SATURN jest marką niezwykle w Polsce popularną. To sieć sklepów z elektroniką, która zaczęła swą działalność w 1961 roku i od tego czasu nieprzerwanie zaspokaja zmieniające się potrzeby swoich klientów. Aktualnie na terenie Europy działa około 200 marketów – od 2004 roku również w Polsce. Od otwarcia pierwszych sklepów w Warszawie minęło kilkanaście lat, w trakcie których sieć ugruntowała swoją pozycję na naszym rynku, uruchomiła ponad 20 sklepów i zdobyła zaufanie Polaków. Czym SATURN podbił serca naszych rodaków?

Przede wszystkim niezwykle bogatą ofertą, która obejmuje elektronikę użytkową i wszelkie artykuły z nią związane. Sprzęt RTV i AGD, komputery, telewizory, kina domowe, gry i filmy – wszystko to dostępne w jednym miejscu i w atrakcyjnych cenach. W asortymencie sklepu, obejmującym kilkadziesiąt tysięcy produktów, znajdują się produkty znanych marek i lubianych producentów – jest to gwarantem najwyższej jakości. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w dowolnym ze sklepów stacjonarnych SATURN, bo jak głosi jedno z haseł firmy: „czego nie ma u nas, to nie istnieje”. Kultowe i sprawdzone rozwiązania sąsiadują na półkach sklepowych z nowinkami technologicznymi, a klasyczny sprzęt leży obok produktów wpisujących się w najnowsze trendy.

Jednak SATURN nie jest tylko miejscem, gdzie znaleźć można produkty znanych marek – jak każda wielka sieć, SATURN posiada szereg marek własnych, a produkowane w ich ramach artykuły objęte są gwarancją „Więcej za mniej” – nie odbiegając od konkurencji jakościowo, wyróżniają się atrakcyjną ceną. Dostęp do nich mają niemal wszyscy, a to za sprawą lokalizacji sklepów sieci SATURN. Są one położone w centrach miast, dzięki czemu dostęp do ich oferty jest niezwykle łatwy – nawet dla osób nie posiadających własnego środka transportu. Co więcej, sieć oferuje również możliwość transportu i montażu zakupionego sprzętu bezpośrednio w domu klienta. Dzięki temu nikt nie jest wykluczony z możliwości robienia zakupów w sklepach SATURN.

Bogatą ofertę, ogólną dostępność i niskie ceny – to dzięki nim SATURN cieszy się taką popularnością w Polsce. Dowodem na zaufanie, jakim nasi rodacy darzą tę sieć, jest nie tylko historia jej dynamicznego rozwoju, ale również liczne nagrody i wyróżnienia, którymi jest ona regularnie honorowana. Przykładem może być „Laur Konsumenta”, czy „Godło Jakości Obsługi”, które zostały przyznane sklepom SATURN.

SATURN gazetka, czyli gdzie szukać promocji

Z gazetek SATURN możesz dowiedzieć się o tym, jakie produkty pojawią się wkrótce w ofercie sklepu, oraz które z dostępnych artykułów zostaną przecenione. Dla wygody klientów aktualnie obowiązujących gazetek jest kilka równocześnie, a w każdej z nich opisane są obniżki cen na inny rodzaj produktów. Sprawia to, że każdy może przejrzeć tylko tę gazetkę SATURN, która go interesuje – bez konieczności przebijania się przez masę innych promocji, A tych jest w ofercie SATURN zawsze dużo! Warto również zwrócić uwagę na to, że nie wszystkie z opisanych obniżek cen mają zasięg ogólnopolski – część z nich jest dostępna tylko w wybranych placówkach.