Gazetki Samsung

( 3.69 )
liczba ocen: 13

Brak aktualnych gazetek Samsung.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Pomysły na grillowanie,Minimarkety

Gazetki archiwalne


Więcej o Samsung

Samsung  jest największym członkiem Grupy Samsung i jednocześnie czołową firmą elektroniczną na świecie. Jej historia sięga 1969 roku, ale od tamtego czasu znacznie się rozwinęła. Niewielkie koreańskie przedsiębiorstwo stało się jednym z największych producentów takich produktów jak telewizory, monitory, drukarki, lodówki, pralki oraz smartfony czy tablety. 

Marka swój sukces zawdzięcza przede wszystkim innowacyjności. Jej produkty wyróżniają się ponadto wysoką jakością. Motto Samsunga brzmi: Inspirować świat, tworzyć przyszłość. Ma on bowiem świadomość możliwości i konkretny cel, czyli poprawę jakości życia. Liczba jego oddziałów na całym świecie nieustannie wzrasta, tak jak i ilość nowych produktów.

Artykuły marki są jednymi z najczęściej wybieranych w swojej branży.  Wysoka jakość produktów Samsunga niekoniecznie musi wiązać się z wysoką ceną. Nierzadko zdarza się, że sklepy wprowadzają atrakcyjne promocje, które również obejmują artykuły elektroniczne. O takich okazjach klienci mogą dowiedzieć się z gazetek reklamowych. Są to broszury handlowe, wydawane regularnie i informujące o  obowiązujących w danym czasie rabatach. Warto do nich zaglądać i kupować  ekskluzywne produkty (np. telewizor, aparat cyfrowy, notebook) w wyjątkowo niskich cenach. Kupowanie z głową to wydawanie niewielkich sum i cieszenie się z nabytych produktów przez długi czas.

Komentarze


comments powered byDisqus