Gazetki Samsung

( 3.69 )
liczba ocen: 13

Brak aktualnych gazetek Samsung.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Pomysły na grillowanie,Minimarkety

Gazetki archiwalne


Więcej o Samsung

SAMSUNG - produkty na które możesz liczyć

 

Samsung Group jest jedna z największych południowoamerykanskich grup biznesowych zrzeszających firmy produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach. Powstała w 1938 roku jako firma eksportowa i szybko rozszerzyły działalność na inne dziedziny, w tym rolno-spożywczą, tekstylną, ubezpieczeniową i sprzedaży detalicznej. W przemysł elektroniczny firma weszła w latach 60, a w przemysł stoczniowy i budowlany w połowie lat 70. W 1987 roku, po śmierci założyciela - Lee Byung-Chula, Samsung został podzielony na cztery grupy biznesowe - Grupę Samsung, Shinsegae, CJ Group i Hansol. Nazwa Samsung wywodzi się z języka koreańskiego i oznacza “trzy gwiazdy” lub “trójgwiazdę”.

 

Grupa Samsung zatrudnia obecnie ponad 400 tysięcy pracowników na całym świecie i operuje w sektorze samochodowym, chemicznym, lotniczym, stoczniowym, w handlu, hotelarstwie i parkach rozrywki, w projektowaniu i budowie budynków wysokościowych oraz przemyśle tekstylnym i spożywczym.

 

Najbardziej znana jest jednak marka Samsung Electronics, która stanowi jedną z największych firm w tej branży na świecie. Powstała w 1969 roku i zatrudnia obecnie ponad 208 tysięcy pracowników w 58 krajach. Firma osiąga obroty rzędu setek miliardów dolarów rocznie i znajduje się na liście 10 najlepszych marek świata.

 

W polsce znajduje się 15 oficjalnych sklepów, tzw. Brand Store, firmy Samsung. Wedle rzecznika prasowego firmy, Olafa Krynickiego, sklepy Samsung to nie tylko punkty sprzedażowe. Stwarzają również klientom okazję do spotkań i dyskusji o najnowszych technologiach oraz dają możliwość ich wypróbowania.

 

W sklepach Samsung znajdziemy bogaty wybór sprzętów RTV i AGD. Kupimy tutaj firmowe smartfony i tablety, wyposażymy  dom w nowoczesny sprzęt audiowizualny w postaci telewizorów, zestawów kina domowego, czy sprzętu grającego, a także w najlepszej klasy sprzęt AGD. Doskonałej jakości lodówki, pralki, zmywarki, czy odkurzacze,  i inne urządzenia niezbędne w każdym gospodarstwie domowych dostaniemy tutaj w wyjątkowo korzystnych cenach. Oferta wzbogacona jest o szeroką gamę dodatków i akcesoriów, które zapewnią nam wygodę i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu. Praktyczne etui na telefony, ładowarki, powerbanki, wygodne uchwyty, czy karty pamięci i pendrivy zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

 

Samsung to również prężnie działający sklep internetowy, dzięki któremu zrobisz zakupy z dowolnego miejsca, za zamówione produkty zostaną dostarczone prosto pod wskazany adres. Nie ma również problemu, jeśli wolisz odbiór osobisty. Zamówiony sprzęt będzie na Ciebie czekał we wskazanym sklepie, co umożliwi jego dokładne sprawdzenie i konsultację z profesjonalistą.

 

Samsung doskonale zna potrzeby swoich klientów i świetnie zdaje sobie sprawę, że nie każdy jest ekspertem od sprzętu elektronicznego. Dlatego oferuje swoim klientom szereg konfiguratorów, poradników i wskazówek dotyczących optymalnego ustawienia urządzeń i skonfigurowania ich funkcji.

 

Tania technologia w gazetce promocyjnej Samsung

Samsung organizuje wiele promocji na wybrany asortyment sklepu, dlatego warto być na bieżąco. Umożliwia to gazetka promocyjna Samsung, w której znajdziesz informacje o dostępnych obniżkach i atrakcyjnych ofertach cenowych.

Komentarze


comments powered byDisqus