Gazetki RTV EURO AGD

( 3.54 )
liczba ocen: 776

Gazetki promocyjne RTV EURO AGD

Gazetki archiwalne


Przeglądaj podobne gazetki

Sklepy RTV EURO AGD w różnych miastach

Wszystkie Sklepy RTV EURO AGD w różnych miastach

Zobacz Sklepy RTV EURO AGD w całej Polsce »

Więcej o RTV EURO AGD

RTV EURO AGD jest siecią detaliczną, która jako pierwsza wyspecjalizowała się na polskim rynku. Oferuje sprzęt różnorakiego rodzaju: audio-wideo, telekomunikacyjny, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i akcesoria komputerowe, a także sprzęt fotograficzny. Firma powstała w 1990 roku i przez pierwsze cztery lata działalności funkcjonowała tylko na rynku warszawskim. Po tym czasie rozszerzyła swoje działania, obejmując zasięgiem swoich usług całą Polskę.

 

Właścicielami firmy są trzy osoby fizyczne: Robert Kuczyński – prezes zarządu i dyrektor ds. prawnych i organizacyjnych oraz Iwona i Waldemar Kuk. Centrala firmy znajduje się na ul. Muszkieterów 15 w Warszawie. Sklepy sieci RTV Euro AGD znajdują się głównie w największych centrach handlowych. Obecnie w 110 miejscowościach w kraju znajduje się około 200 sklepów RTV Euro AGD. Ponadto sieć prowadzi sklep internetowy. Od lat sprzedaje najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce. Znajdziemy tam ponad 20 000 produktów wszystkich najważniejszych firm polskich i zagranicznych dostępnych na naszym rynku. Sieć jest jednym z największych w Polsce partnerów handlowych takich firm jak: Samsung, Philips, Sony, Mastercook, Amica, Ariston, Indesit, Electrolux, Whirlpool, LG czy Panasonic. Stara się zapewnić Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą. Oferuje także wiele innych usług związanych ze sprzedażą, np. raty, dostawy czy ubezpieczenia (rozszerzenie gwarancji) oraz możliwość zamówienia sprzętu przez telefon lub online. Wszystkie te działania zostają docenione.

 

RTV Euro AGD w 2014 roku zostało uhonorowane wyróżnieniem od Opineo.pl w Rankingu Sklepów Internetowych 2014 oraz tytułem Multichannel Retailer 2014 roku za wprowadzenie wzorowych form obsługi klientów i łączenia tradycyjnych oraz nowoczesnych form sprzedaży. Gazetka RTV Euro AGD przedstawia wybór produktów sieci w promocyjnych cenach. Każda taka gazetka promocyjna wydawana jest w regularnych cyklach, zapewniając klientom stały dostęp do atrakcyjnych ofert cenowych.

Komentarze


comments powered byDisqus