Gazetki PSS Społem Radom

( 5.0 )
liczba ocen: 2

Brak aktualnych gazetek PSS Społem Radom.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Supermarkety

Gazetki archiwalne


Więcej o PSS Społem Radom

Radomska Spółdzielnia PSS „Społem” została ochrzczona nazwą „Oszczędność”, która miała wyrażać jedną z najważniejszych wyznawanych przez firmę wartości. Jej początki przypadają na 1869 rok, czyli niezwykle niekorzystny dla spółdzielczości czas zaborów. Pomimo przeszkód utrudniających działalność, spółka przebrnęła przez okres zastoju i dała podwaliny pod działalność spółdzielczą na terenie całego kraju. Okres powojenny nie był wolny od zawirowań historycznych wpływających na rynek gospodarczy. Spółdzielnia przebrnęła przez burzliwe czasy dwóch wojen, socjalizm oraz intensywne przemiany kapitalistycznego rynku.

 

W strukturach spółki niejednokrotnie dochodziło do przemian i modernizacji niezbędnych, by utrzymać się na wymagającym rynku. Oddziały Społem Radom zostały wyodrębnione w 1953 roku, a następnie ponownie scalone w 1960. Kiedy na terenie województwa kieleckiego powstała Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców w Kielcach, wchłonęła ona wszystkie działające na jej terenie jednostki. Po podziale administracyjnym, Radom osiągnął status miasta wojewódzkiego, toteż spółka  usamodzielniła się wówczas jako Wojewódzka Spółdzielnia Spożywców w Radomiu. W 1983 roku podzieliła się na trzy samodzielne spółdzielnie.

 

Dwie stale pracujące piekarnie zaopatrują sklepy PSS Radom oraz okoliczne placówki w szeroką gamę rodzajów pieczywa: bułki, rogaliki, 34 rodzaje chleba, bagietki, ciasta. Wszystkie wypieki oparte są na tradycyjnych recepturach, w których nie ma miejsca na ulepszacze, obecność barwiącego karmelu. Jakość pieczywa wzbogacana jest dzięki doborowi dodatków: nasion roślin, płatków, kawałków owoców. Do ich wypieku używane są najnowocześniejsze technologie. Warto zaglądać na stronę internetową PSS Społem Radom, aby być na bieżąco z ich promocjami. Zniżki na produkty pojawiają się regularnie, a ponadto każdemu klientowi oferowana jest możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym. Zbieranie punktów za zakupy wymiennych na bony to tylko jeden  z przywilejów posiadaczy karty Klienta. Do innych należy udział w konkursach, loteriach oraz informacje o bieżących promocjach.

Komentarze


comments powered byDisqus