Gazetki PSS Społem Oświęcim

( 4.57 )
liczba ocen: 35

Brak aktualnych gazetek PSS Społem Oświęcim.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Supermarkety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna PSS Społem Oświęcim - Oferta promocyjna - ważna do 29-08-2015

Gazetka PSS Społem Oświęcim - Oferta promocyjnaGazetka wygasła 29-08-2015

Gazetka promocyjna PSS Społem Oświęcim - Oferta promocyjna - ważna do 08-08-2015

Gazetka PSS Społem Oświęcim - Oferta promocyjnaGazetka wygasła 08-08-2015

Gazetka promocyjna PSS Społem Oświęcim - Oferta handlowa - ważna do 18-07-2015

Gazetka PSS Społem Oświęcim - Oferta handlowaGazetka wygasła 18-07-2015

Gazetka promocyjna PSS Społem Oświęcim - Oferta handlowa - ważna do 27-06-2015

Gazetka PSS Społem Oświęcim - Oferta handlowaGazetka wygasła 27-06-2015

Gazetka promocyjna PSS Społem Oświęcim - Oświęcim - ważna do 23-05-2015

Gazetka PSS Społem Oświęcim - OświęcimGazetka wygasła 23-05-2015

Gazetka promocyjna PSS Społem Oświęcim - Oferta Promocyjna - ważna do 09-05-2015

Gazetka PSS Społem Oświęcim - Oferta PromocyjnaGazetka wygasła 09-05-2015

Więcej o PSS Społem Oświęcim

 

PSS Społem w Oświęcimiu od lat umożliwia mieszkańcom miasta rozsądne i dobre jakościowo zakupy za niskie kwoty. Tradycja, którą pieczołowicie pielęgnują członkowie oraz pracownicy spółdzielni, pozwoliła przetrwać spółce czasy kryzysu gospodarczego i dostosować się do wymogów nowoczesnego rynku. „Społem” PSS w Oświęcimiu wyłoniło się w 1949 roku z trzech Spółdzielni: „Przyszłość”, „Jedność” i „Rzeźnik”. Początkowo oprócz placówek handlowych w jej skład wchodziły: masarnie, piekarnia, punkt gastronomiczny, stołówka, a także magazyny używane na potrzeby własne. Po rozszerzeniu działalności, dzięki zjednoczeniu z PSS w Kętach, przedsiębiorstwo rozrosło się na ponad 100  punktów – detalicznych, gastronomicznych, przetwórni mięsnych, masarni, piekarni. Spółdzielnia scalała się i wydzielała jeszcze kilkukrotnie z większych przedsiębiorstw, by w 1989 roku ustabilizować swoją sytuację dzięki wdrożeniu nowych zasad rynkowych. Większość placówek przejęli pracownicy spółki.

 

Aktualnie „Społem” PSS Oświęcim dysponuje dziewięcioma punktami sprzedaży, w tym piekarnią, zatrudnia ponad osiemdziesiąt osób i zrzesza więcej niż stu członków. Zmierza do połączenia nowoczesnych rozwiązań handlowych z poszanowaniem tradycji, która stanowi fundament działalności spółdzielni. Firma darzy swoich klientów szacunkiem i wdzięcznością, dlatego zmierza do udogodnienia zakupów w każdy możliwy sposób. Chlubą firmy jest zakład piekarski słynący z najlepszej jakości wyrobów piekarskich wzbogaconych zdrowymi dodatkami. Oferuje możliwość zapisania się do programu lojalnościowego sieci Społem, dzięki któremu wszyscy stali posiadacze karty stałego klienta zbierają za zakupy punkty wymienne na bony albo nagrody. Każdy uczestnik może sprawdzić stan swojego punktowego „konta”, logując się na stronie sklepu. Zapracowani klienci zapłacą w placówkach „Społem” PSS Oświęcim rachunki, oszczędzając na wysokiej prowizji, którą musieliby opłacić w banku lub na poczcie. Przy okazji warto skorzystać z możliwości doładowania konta telefonicznego. Każde zakupy w sklepach „Społem” w Oświęcimiu warto  poprzedzić szybkim przejrzeniem gazetki promocyjnej dostępnej na stronie sieci oraz na Promocyjnych.

 

Społem PSS w Oświęcimiu od lat umożliwia mieszkańcom miasta rozsądne i dobre jakościowo zakupy za niskie kwoty. Tradycja, którą pieczołowicie pielęgnują członkowie oraz pracownicy spółdzielni pozwoliła przetrwać spółce czasy kryzysu gospodarczego i dostosować się do wymogów nowoczesnego rynku. „Społem” PSS w Oświęcimiu wyłoniło się w 1949 roku z trzech Spółdzielni: „Przyszłość”, „Jedność” i „Rzeźnik”. Początkowo oprócz placówek handlowych w jej skład wchodziły masarnie, piekarnia, punkt gastronomiczny, stołówka, a także magazyny używane na potrzeby własne. Po rozszerzeniu działalności dzięki zjednoczeniu z PSS w Kętach, przedsiębiorstwo rozrosło się na ponad 100 punktów – detalicznych, gastronomicznych, przetwórni mięsnych, masarni, piekarni. Spółdzielnia scalała się i wydzielała jeszcze kilkukrotnie z większych przedsiębiorstw, by w 1989 roku ustabilizować swoją sytuację dzięki wdrożeniu nowych zasad rynkowych. Większość placówek przejęli pracownicy spółki. Aktualnie „Społem” PSS Oświęcim dysponuje dziewięcioma punktami sprzedaży w tym piekarnią, zatrudnia ponad osiemdziesiąt osób i zrzesza więcej niż stu członków. Zmierza do połączenia nowoczesnych rozwiązań handlowych z poszanowaniem tradycji, która stanowi fundament działalności spółdzielni.

 

Firma darzy swoich klientów szacunkiem i wdzięcznością, dlatego zmierza do udogodnienia zakupów w każdy możliwy sposób. Chlubą spółki jest zakład piekarski słynący z najlepszej jakości wyrobów piekarskich wzbogaconych zdrowymi dodatkami. Oferuje możliwość zapisania się do programu lojalnościowego sieci Społem, dzięki któremu wszyscy stali posiadacze karty stałego klienta zbierają za zakupy punkty wymienne na bony albo nagrody. Każdy uczestnik może w sprawdzić stan swojego punktowego „konta”, logując się na stronie sklepu. Zapracowani klienci zapłacą w placówkach „Społem” PSS Oświęcim rachunki, oszczędzając na wysokiej prowizji, którą musieliby opłacić w banku lub na poczcie. Przy okazji warto skorzystać z możliwości doładowania konta telefonicznego. Każde zakupy w sklepach „Społem” w Oświęcimiu warto poprzedzić szybkim przejrzeniem gazetki promocyjnej dostępnej na stronie sieci oraz na Promocyjnych.