Gazetki PSS Społem Hajnówka

( 4.67 )
liczba ocen: 24

Brak aktualnych gazetek PSS Społem Hajnówka.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Minimarkety

Gazetki archiwalne


Wszystkie Sklepy PSS Społem Hajnówka w różnych miastach

Zobacz Sklepy PSS Społem Hajnówka w całej Polsce »

Więcej o PSS Społem Hajnówka

 

PSS „Społem” w Hajnówce

PSS „Społem” w Hajnówce od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy napędzają dynamiczną działalność sieci. Ich lojalność wynika z przywiązania do wieloletniej tradycji, jaką reprezentują sklepy spółki w Hajnówce. W mieście znajduje się 11 placówek handlowych pod szyldem PSS „Społem”; każda nich sprzedaje najwyższej jakości  produkty spożywcze, chemię gospodarczą, kosmetyki. Na półkach sklepów zawsze znajdziemy świeże owoce i warzywa, nabiał, aromatyczne pieczywo oraz produkty wędliniarskie. Łączna powierzchnia sprzedaży wynosi około 3000 metrów kwadratowych zmodernizowanych wnętrz dostosowanych do potrzeb klientów.

 

Największą dumą PSS „Społem” Hajnówka są ich wypieki, a także wyroby ciastkarskie pochodzące wprost z zakładu położonego na terenie Hajnówki. W ich wyrób pracownicy wkładają serce, a przede wszystkim dbają o to, by oprócz walorów smakowych pieczywo wyróżniało się także dodatkiem zdrowych składników takich jak: ziarna, pestki, owoce, siemię lniane. Sztandarowym produktem jest Chleb „Samo Zdrowie” wzbogacony o pestki słonecznika, sezamu i obniżający cholesterol Amarantus zwany zbożem XXI wieku. Wszystkie artykuły spożywcze sprowadzane są od sprawdzonych dostawców i producentów, którzy gwarantują towar z odpowiednimi atestami.

 

Wizyta w sklepach PSS „Społem” w Hajnówce to nie tylko możliwość szybkich zakupów w otoczeniu profesjonalnej obsługi, lecz także okazja do opłacenia rachunków za mieszkanie, prąd i telefon. Dzięki systemowi „Moje doładowania” każdy może zasilić swoje konto w telefonie wybraną kwotą. Kolejne udogodnienie to sposobność wypłacenia gotówki podczas płacenia za zakupy dzięki usłudze Cash-back. „Społem” Hajnówka regularnie wydaje gazetkę promocyjną, dzieki której klienci są na biezaco z najatrakcyjniejszymi ofertami promocyjnymi.

Komentarze


comments powered byDisqus