Gazetki PSS Społem Gniezno

( 4.36 )
liczba ocen: 39

Brak aktualnych gazetek PSS Społem Gniezno.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Supermarkety

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna PSS Społem Gniezno - Oferta handlowa  - ważna do 28-10-2018
Gazetka PSS Społem Gniezno - Oferta handlowa Gazetka wygasła 28-10-2018
Gazetka promocyjna PSS Społem Gniezno - Duży wybór zniczy   - ważna do 31-10-2018
Gazetka PSS Społem Gniezno - Duży wybór zniczy Gazetka wygasła 31-10-2018
Gazetka promocyjna PSS Społem Gniezno - Gazetka promocyjna  - ważna do 28-10-2018
Gazetka PSS Społem Gniezno - Gazetka promocyjna Gazetka wygasła 28-10-2018
Gazetka promocyjna PSS Społem Gniezno - Gazetka promocyjna   - ważna do 07-10-2018
Gazetka PSS Społem Gniezno - Gazetka promocyjna Gazetka wygasła 07-10-2018
Gazetka promocyjna PSS Społem Gniezno - Oferta handlowa - ważna do 15-09-2018
Gazetka PSS Społem Gniezno - Oferta handlowaGazetka wygasła 15-09-2018
Gazetka promocyjna PSS Społem Gniezno - Strefa dobrych cen!!! - ważna do 08-09-2018
Gazetka PSS Społem Gniezno - Strefa dobrych cen!!!Gazetka wygasła 08-09-2018

Więcej o PSS Społem Gniezno

PSS „Społem” Gniezno

 

Sklepy PSS „Społem” działają w Gnieźnie od 1945 roku, toteż  mieszkańcy miasta zdołali przyzwyczaić się do marki, która zdobyła ich zaufanie wysoką jakością obsługi oraz najświeższymi produktami. Od początku istnienia celem spółki było zaopatrzenie mas w artykuły spożywcze. Dziesięć lat po powstaniu firmie udało się osiągnąć stabilizację organizacyjną, co przełożyło się na wzrost ilości punktów sprzedaży. Do rozwoju przyczynił się napływ ludzi na nowe osiedla – każde z nich zostało zaopatrzone w swój punkt sprzedaży.

 

Pierwszą istotną zmianą w charakterze sieci była zmiana modelu handlowego na samoobsługowy. W 1986 roku spółdzielnia w związku ze wzrastającym popytem na pieczywo otworzyła własną piekarnię mechaniczną. Specjalizowała się także w szeroko rozumianej działalności usługowej; w jej skład wchodziły zakłady fryzjerskie, krawieckie, kuśnierskie, magle, masarnia. W latach osiemdziesiątych na fali poruszenia gospodarki krajowej spółce udało się rozszerzyć swój zasięg na 135 punktów handlowych,  38 zakładów oraz 29 punktów usługowych. W okresie prywatyzacji spółka odsprzedawała swoje punkty usługowe oraz sklepy pracownikom, często na zasadach umowy o najem lub o dzierżawę. Od 1990 roku sieć zaczęła znacznie zmniejszać ilość punktów sprzedaży detalicznej oraz zatrudnianych osób. Z drugiej strony inwestowała w modernizację sklepów i zakładów produkcyjnych (w tym piekarni), aby dostosować się do potrzeb rynku. Starania zaowocowały licznymi wyróżnieniami: II miejscem w konkursie „Orzeł Przedsiębiorczości”, certyfikatem „Dobre, bo polskie” za chleb żytni oraz dyplomami za liczne produkty spożywcze: drożdżówki, pyzy, majonez.

 

Wszystkie wypieki z zakładu piekarskiego „Społem” powstają na naturalnych składnikach dobrych dla zdrowia, a oprócz tego odznaczają się walorami smakowymi. Regularnie publikowane na stronie gazetki promocyjne pomagają w nadążaniu za aktualnymi, atrakcyjnymi zniżkami cenowymi.