Gazetki Praktiker

( 3.66 )
liczba ocen: 345

Brak aktualnych gazetek Praktiker.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród,Świąteczne promocje

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Praktiker - Udekoruj dom na Święta - ważna do 01-12-2016

Gazetka Praktiker - Udekoruj dom na ŚwiętaGazetka wygasła 01-12-2016

Gazetka promocyjna Praktiker - Dom pełen światła - ważna do 03-11-2016

Gazetka Praktiker - Dom pełen światłaGazetka wygasła 03-11-2016

Gazetka promocyjna Praktiker - Poznaj prawdziwą moc! - ważna do 22-09-2016

Gazetka Praktiker - Poznaj prawdziwą moc!Gazetka wygasła 22-09-2016

Gazetka promocyjna Praktiker - Twoja łazienka w nowej odsłonie - ważna do 25-08-2016

Gazetka Praktiker - Twoja łazienka w nowej odsłonieGazetka wygasła 25-08-2016

Gazetka promocyjna Praktiker - Twoje wnętrze z charakterem - ważna do 04-08-2016

Gazetka Praktiker - Twoje wnętrze z charakteremGazetka wygasła 04-08-2016

Gazetka promocyjna Praktiker - Oferta handlowa - ważna do 20-07-2016

Gazetka Praktiker - Oferta handlowaGazetka wygasła 20-07-2016

Sklepy Praktiker w różnych miastach

Wszystkie Sklepy Praktiker w różnych miastach

Zobacz Sklepy Praktiker w całej Polsce »

Więcej o Praktiker

Praktiker - markety budowlane dla majsterkowiczów

Praktiker to sieć marketów budowlanych, która powstała w 1978 roku, w Luksemburgu. Sieć stworzona jest z połączenia kilku małych sieci marketów z materiałami budowlanymi i firm produkujących tego typu produkty. Obecnie Praktiker to marka rozpoznawalna w Europie, przede wszystkim w Polsce i na terenie Niemiec. To właśnie w tym drugim kraju znajduje się najwięcej sklepów tej marki, bo aż 350 z 435.

Pierwszy market Praktiker w Polsce został otwarty w 1997, w miejscowości Janki pod Warszawą. Od tego czasu Praktiker stale się rozrasta.  Obecnie na terenie Polski działają 24 markety budowlane Praktiker. Najwięcej z nich zlokalizowanych jest na południu Polski, głównie na terenie województwa śląskiego.

Markety budowlane Praktiker to najczęściej duże hale handlowe znajdujące się w centrach handlowych. Praktiker w Polsce posiada także pojedyncze sklepy wolnostojące. Wszystkie placówki sprzedaży sieci Praktiker to hale o dużym metrażu, w których można znaleźć zróżnicowane produkty budowlane. 

W marketach budowlanych Praktiker można kupić materiału budowlane, takie jak cegły, cement, elementy zbrojeniowe, a także płytki, panele i farby. Ponadto w ich szerokiej ofercie znajdują się profesjonalne narzędzia budowlane, które idealnie sprawdzą się jako narzędzie pracy fachowców oraz narzędzia dla amatorów, którzy sami chcą przeprowadzić w swoim domu remont. Praktiker to także elementy wykończenia i aranżacji wnętrz. W sklepie można kupić różnego rodzaju meble, w tym kuchnie wykonywane na wymiar, a także kanapy i fotele, biurka i zestawy do jadalni. W asortymencie sklepu znaleźć można również ciekawe dodatki, takie jak lampy, zasłony i dywany.

Wszystkie artykuły sprzedawane w marketach Praktiker są wysokiej jakości i pochodzą od producentów znanych i cenionych w branży budowlanej i wykończeniowej. W sklepach Praktiker zakupy mogą robić zarówno profesjonaliści, zajmujący się wykonywaniem remontów zawodowo, jak i amatorzy, którzy samodzielnie odnawiają wnętrze swojego własnego mieszkania. Praktiker to markety stworzone z myślą o pomysłowych osobach, posiadających talent do majsterkowania.

Gazetki i oferty promocyjne w marketach Praktiker

Żeby ułatwić swoim klientom śledzenie promocji Praktiker regularnie wydaje specjalne gazetki promocyjne. Są one dostępne zarówno na stronie internetowej, w formie gazetki internetowej, jak i w wersji papierowej. Dzięki regularnemu zapoznawaniu się z gazetkami promocyjnymi można w bardzo ekonomiczny sposób wyremontować swoje mieszkanie. W ofertach promocyjnych sieci Praktiker, które publikowane są w specjalnych gazetach, pojawiają się różnego rodzaju narzędzia i materiały budowlane, a także elementy wykończenia i wystroju wnętrz.

Dzięki gazetkom promocyjnym sieci Praktiker bez problemu upolujesz wymarzone meble, farby i panele w atrakcyjnych cenach. Śledź na bieżąco nowe oferty w marketach budowlanych Praktiker i przeprowadź remont bez konieczności nadwyrężania budżetu domowego. W gazetkach Praktiker pojawiają się regularnie ciekawe oferty, które na pewno zainteresują każdego zawodowego budowlańca i zdolnego majsterkowicza.