Gazetki Partner AGD RTV

( 3.86 )
liczba ocen: 208

Brak aktualnych gazetek Partner AGD RTV .

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

RTV / AGD

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Partner AGD RTV  - Przez pół roku nie płacisz! - ważna do 11-11-2018
Gazetka Partner AGD RTV - Przez pół roku nie płacisz!Gazetka wygasła 11-11-2018
Gazetka promocyjna Partner AGD RTV  - Gazetka promocyjna  - ważna do 31-10-2018
Gazetka Partner AGD RTV - Gazetka promocyjna Gazetka wygasła 31-10-2018
Gazetka promocyjna Partner AGD RTV  - Oferta handlowa - ważna do 16-10-2018
Gazetka Partner AGD RTV - Oferta handlowaGazetka wygasła 16-10-2018
Gazetka promocyjna Partner AGD RTV  - Przez pół roku nie płacisz! - ważna do 30-09-2018
Gazetka Partner AGD RTV - Przez pół roku nie płacisz!Gazetka wygasła 30-09-2018
Gazetka promocyjna Partner AGD RTV  - Zakupy za mniej niż stówkę  - ważna do 31-08-2018
Gazetka Partner AGD RTV - Zakupy za mniej niż stówkę Gazetka wygasła 31-08-2018
Gazetka promocyjna Partner AGD RTV  - Wielka wyprzedaż - ważna do 31-07-2018
Gazetka Partner AGD RTV - Wielka wyprzedażGazetka wygasła 31-07-2018

Więcej o Partner AGD RTV

Partner AGD RTV - Sprzęt, o którym marzysz.

Sieć handlowa Partner AGD RTV jest jedną z największych w Polsce sieci sprzedaży detalicznej i hurtowej w branży. Firma istnieje na rynku od 30 lat i wciąż się rozwija. Obecnie na terenie Polski istnieje blisko 200 sklepów Partner AGD RTV w ponad 170 miastach.

Oferta Partner AGD RTV składa się ze starannie wyselekcjonowanych produktów wiodących marek i uznanych producentów. Sklepy oferują swoim klientom szeroki wybór takich towarów jak sprzęt AGD, armatura kuchenna, aparaty fotograficzne, multimedia, kamery video, laptopy, komputery i akcesoria do nich, telefony, nawigacje BPS, sprzęt audiowizualny i wiele innych. Wysoka jakość produktów idzie w parze z doskonale przeszkolonym zespołem sprzedażowym, który profesjonalnie doradzi wybór sprzętu odpowiedniego do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Poza bogatą ofertą sprzedażowa Partner AGD RTV oferuje również usługi mające na celu ułatwienie życia klientom. W zakres usług wchodzi transport, serwis, utylizacja starego sprzętu, sprzedaż ratalna oraz możliwość przedłużenia gwarancji, czy dodatkowego ubezpieczenia zakupionego sprzętu.

Inną bardzo wygodną funkcją oferowaną przez Partner AGD RTV jest możliwość dokonywania zakupów przez Internet. Wygodny i intuicyjny system sprzedaży elektronicznej oferuje dostęp do pełnego asortymentu produktów. Możliwość odebrania zamówionego sprzętu w dowolnym salonie Partner AGD RTV lub opcja dostarczenia zamówienia przez kuriera pozwala dostosować sposób odbioru do własnych preferencji i potrzeb.

Poza sprzedaża detaliczna firma Partner AGD RTV zajmuje się również sprzedażą hurtową. Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej i magazynom w Poznaniu, Łomży, Krakowie, Lublinie i Muninie firma jest w stanie zaopatrywać partnerów hurtowych na terenie całej Polski. To właśnie z myślą o hurtownikach Partner AGD RTV organizuje liczne szkolenia i imprezy handlowe, jak np. odbywające się od 20 lat Targi Wystawienniczo-Handlowe.

Wysoka jakość obsługi klienta nie kończy się na profesjonalnych zespołach sprzedażowych. Przemyślana sieć magazynowa i logistyczna, w tym ponad 200 samochodów dostawczych, pozwala firmie na zminimalizowanie czasu potrzebnego na realizację zamówień, dzięki czemu najwyższej jakości towar dociera do klienta w możliwie najkrótszym czasie.

Doskonałe produkty oraz widoczny na każdym kroku profesjonalizm sprawiają, że Partner AGD RTV zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Nie przegap okazji w sklepach Partner AGD RTV!

Sklepy Partner AGD RTV oferują liczne, bardzo atrakcyjne promocje na swoje produkty i usługi. Jak być na bieżąco i nie przegapić doskonałych okazji? Odpowiedzią jest gazetka promocyjna Partner AGD RTV. Dzięki niej dowiesz się, co aktualnie znajduje się w ofercie sklepu i wyszukasz informacje o cenach i aktualnych promocjach. Gazetka Partner AGD RTV wychodzi zarówno w formie papierowej, dostępnej w sklepach, jak i elektronicznej - na stronie internetowej oraz w postaci przychodzącego na mail newslettera.