Powrót do serwisu

Planując remont albo urządzenie mieszkania, bezzwłocznie należy udać się do OBI, które w najnowszej gazetce promocyjnej, informuje o przecenach końcówki serii. Tym sposobem zakup wyposażenia okaże się mniej kosztowny.

 OBI w swej ofercie promocyjnej zawarło zarówno modną ostatnimi czasy taśmę LED o długości 5 metrów (39,99zł), jak i bardziej tradycyjne oświetlenie – lampę wiszącą Anja o długości kabla 30 centymetrów (49,99zł). Zakup lampy wiszącej okazuje się bardzo korzystny, bo oszczędzamy aż 29% wartości. Z oświetlenia mamy do wyboru jeszcze lampę wiszącą Futura, długość 12 centymetrów. Lampa ma niezwykle nowoczesny wygląd, ponieważ kształtem przypomina ogromną żarówkę, kupimy ją za jedyne 69,99zł.

Podczas projektowania wnętrz, powinniśmy zwrócić uwagę na kamień dekoracyjny Rock brick (30,99zł za opakowanie), który z pewnością nada ekskluzywnego i modernistycznego wyglądu naszym ścianom, a także na solidne płytki podłogowe Timber Roble, wyprodukowane w Hiszpanii (49,99zł za m2).

Myśląc o urządzeniu toalety, nie możemy zapomnieć o promocjach – WC kompakt Modena (229zł) wyposażony został o deskę wolnoopadającą, a zestaw podtynkowy Agis Plus (429zł) o przycisk z chromu i również posiada nowoczesną deskę. Mając problem ze skompletowaniem mebli łazienkowych, możemy kupić gotowy zestaw mebli Arsena (499zł), w którego skład wchodzi szafka z umywalką, lustro, oraz wysoka szafka.

Mężczyzna z kolei powinien spojrzeć na przecenioną wiertarkę udarową Celma (179zł), która ładnego niebieskiego koloru, na pewno sprawdzi się podczas majsterkowania.

Sieć OBI

( 3.59 )
liczba ocen:590

Sklepy sieci OBI w pobliżu