W te święta zadbaj nie tylko o swoją rodzinę, ale pomyśl także o aucie! Norauto specjalnie z myślą o Twoim samochodzie oferuje od 03 grudnia do 13 stycznia wspaniałe pomysły na prezent. Nie wiesz co kupić swojemu mężczyźnie, tacie, wujkowi na święta? Zestaw głośnomówiący z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem za 59.99 zł lub radioodtwarzacz samochodowy za189.99 zł -  na pewno przypadną im do gustu.

Na mroźne poranki z pewnością przyda się mata podgrzewana na fotel (32.99 zł). Jazda do pracy nie będzie już tak straszna! Pokrowiec samochodowy doskonale ochroni samochód przed mrozem, a Ciebie przed porannym skrobaniem szyb i traceniem czasu.

Często podróżujesz z rodziną, a dzieci wiecznie się nudzą i przeszkadzają? Kup mobilny telewizor LED z wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu nie musisz podłączać go do prądu przez kilka godzin, a Twoje dzieci będą spokojne przez całą podróż. Nawigacja GPS i rejestrator z kamerą sportową również przydadzą się przy dalekich wojażach. Nie daj się zaskoczyć zimie w tym roku i przyjdź do Norauto!

Sieć Norauto

( 3.63 )
liczba ocen:90

Sklepy sieci Norauto w pobliżu


Przeglądaj podobne gazetki