Powrót do serwisu

Norauto, w ofercie ważnej od 14 stycznia do 9 marca, zapowiada wiele ciekawych rabatów. Jedną z głównych promocji jest wielka wyprzedaż opon zimowych w trzech różnych rozmiarach. Ponadto Norauto w najnowszej okazyjnej cenie, 49,99 zł, oferuje olej silnikowy Lotos, 4l, a w gratisie otrzymasz dodatkowo jedno opakowanie tego samego oleju o pojemności 1l.

Na wszelkiego rodzaju podróże świetnie sprawdzi się kufer Dual Bermude, dostępny w paru rozmiarach i pojemności, dzięki czemu dobierzesz kufer według potrzeb (cena wynosi od 659,99 do 1099,99 zł). Do przewożenia nart Norauto poleca bagażnik narciarski Menabo (99,99 zł). Przy zakupie bagażnika lub kufra narciarskiego otrzymasz 20% rabatu na belki dachowe. Wybrane produkty objęte są 5-letnią gwarancją Norauto. To nie koniec dobrych nowin. Będąc użytkownikiem karty klubu sklepu zyskujesz -20% na poszczególne artykuły, które można obejrzeć w gazetce promocyjnej.

Dla komfortowej jazdy warto zaopatrzyć się w zestaw głośnomówiący BT Drive Free (59,99 zł), z oferty limitowanej, który pozwoli na rozmowy nawet do 10 godzin bez ładowania, a jeżeli potrzebujesz podłączenia dwóch telefonów do jednego urządzenia i lepszej baterii, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zestaw głośnomówiący Parrot Minkit NEO 2 z uchwytem do przymocowania (309,99 zł). Do powyższych urządzeń dodaj również wideorejestrator Peiying z ładowarką USB gratis (259,99 zł), nawigację Mio Spirit (409,99 zł) z dożywotnią aktualizacją map, radioodtwarzacz Blaupunkt Tokyo (169,99 zł), światła do jazdy dziennej (139,99 zł), akumulator Norauto (189,99 zł).

W salonach Norauto dostępna jest usługa kompleksowej diagnostyki układu hamulcowego za jedyne 20 zł. Nie czekaj i sprawdź co jeszcze ciekawego czeka na Ciebie w sklepie!

Sieć Norauto

( 3.63 )
liczba ocen:90

Sklepy sieci Norauto w pobliżu