Gazetki Nomi

( 3.82 )
liczba ocen: 171

Brak aktualnych gazetek Nomi.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna Nomi - Nomi - sprawdz, na czym oszczędzisz - ważna do 22-10-2015
Gazetka Nomi - Nomi - sprawdz, na czym oszczędziszGazetka wygasła 22-10-2015
Gazetka promocyjna Nomi - Oferta handlowa - ważna do 13-08-2015
Gazetka Nomi - Oferta handlowaGazetka wygasła 13-08-2015
Gazetka promocyjna Nomi - Oferta promocyjna - ważna do 30-07-2015
Gazetka Nomi - Oferta promocyjnaGazetka wygasła 30-07-2015
Gazetka promocyjna Nomi - Oferta handlowa - ważna do 16-07-2015
Gazetka Nomi - Oferta handlowaGazetka wygasła 16-07-2015
Gazetka promocyjna Nomi - Przywitaj lato - ważna do 02-07-2015
Gazetka Nomi - Przywitaj latoGazetka wygasła 02-07-2015
Gazetka promocyjna Nomi - Latem - ważna do 18-06-2015
Gazetka Nomi - LatemGazetka wygasła 18-06-2015

Więcej o Nomi

NOMI - wszystko, czego potrzebujesz do remontu i budowy

 

NOMI to nazwa sieci supermarketów budowlanych należących do firmy NOMI S.A. z siedzibą w Kielcach i biurem handlowym w Warszawie. Od 2007 roku firma wchodzi w skład grupy kapitałowej zarządzanej przez i4ventures. Przedsiębiorstwo powstało w lutym 1993 roku, a już trzy lata później firma weszła na Giełdę Papierów Wartościowych.

 

Budowa domu to ogromne przedsięwzięcie. Każdy jednak chce, by jego dom był solidny i świetnie urządzony. Supermarkety NOMI zapewniają dostęp do wysokiej klasy materiałów budowlanych, dających gwarancję jakości i wytrzymałości. Podstawowe materiały, jak cegły, pustaki, czy bloczki betonowe, czy cement dostępne są w niezwykle korzystnych cenach zapewniających, że budowa domu nie zrujnuje Twojego budżetu.

 

Nomi to również cała gama materiałów wykończeniowych, dzięki którym urządzisz swoją przestrzeń dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Szeroki asortyment systemów podłogowych, tapet, farb, płytek ceramicznych i różnego rodzaju drobnych elementów wykończeniowych pozwalają na tworzenie dowolnych aranżacji. Dzięki temu Twój dom nabierze wyjątkowego charakteru, a Ty poczujesz się w nim doskonale.

 

Budowa, czy remont, to jednak nie tylko materiały. W sklepach NOMI znajdziesz bogaty wybór wszelkiego rodzaju narzędzi i akcesoriów. Dostępne na półkach produkty przeznaczone są nie tylko dla profesjonalistów i wykonawców. Świetnie sprawdzą się również w garażu czy przydomowym warsztacie, zapewniając, że każdy majsterkowicz i “Złota Rączka” znajdzie tutaj dokładnie to, czego potrzebuje.

 

Supermarkety NOMI oferują również doskonały wybór odzieży ochronnej, która jest niezbędna podczas każdej pracy budowlanej. Wszystkie dostępne produkty spełniają surowe normy BHP, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

W NOMI znajdziemy również całą gamę niezbędnego domowego wyposażenia. Szeroka gama drzwi i okien pozwala wybrać najodpowiedniejszy dla naszej aranżacji wzór i kolor. Nie zapomniano również o oświetleniu, którego wybór jest tutaj szczególnie szeroki. Rozmaite lampy, kinkiety i żyrandole rozświetlą nam dom zapewniając optymalne warunki do każdego pomieszczenia.

 

Z NOMI wyposażymy również swoją łazienkę we wszystkie niezbędne sprzęty z zakresu łazienkowej ceramiki, urządzeń sanitarnych i drobnych elementów wyposażenia.

 

Rozbudowany dział ogrodniczy pozwoli zadbać nie tylko o dom, ale i otaczającą go zieleń. Znajdziemy tutaj szeroki wybór sprzętu ogrodowego, od pięknych donic, po specjalistyczne systemy nawadniające. Dostępna jest również szeroka gama produktów chemicznych, dzięki którym zadbamy o ochronę i zdrowy wygląd roślin. W NOMI znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by Twój dom był się piękny i zadbany.

 

Wyjątkowe okazje w gazetkach promocyjnych NOMI

 

NOMI doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ile kosztuje budowa czy remont. W odpowiedzi na potrzeby klientów organizuje więc liczne promocje na dostępne w ofercie produkty. Przegląd najbardziej atrakcyjnych ofert zawiera gazetka promocyjna NOMI, która pozwoli Ci kupować niezbędne materiały w wyjątkowo niskich cenach.