Powrót do serwisu

Po świątecznych smakołykach przyszedł czas na trochę lżejsze potrawy. Nowy rok to świetny czas na podjęcie noworocznych postanowień, np. zrzucenia wagi. Lidl, od 11 stycznia do 17 stycznia w swojej ofercie gwarantuje, że znajdziecie wszystko to, czego potrzeba do trzymania się celu.

W gazetce znajduje się blender Nutrituin Mixer, za 179 zł, który świetnie sprawdzi się do tworzenia smacznych, pożywnych, dodających energii koktajli. Wystarczy wrzucić parę owoców, trochę warzyw i śniadanie z głowy. Idealny, dla osób, które nie chcą lub nie mogą poświęcać zbyt dużo czasu na przygotowywanie śniadań każdego ranka.

Warto zainwestować w wyciskarkę do cytrusów (34.99 zł), aby dodać sobie witamin, zwłaszcza w zimne, mroźne poranki, i ustrzec się wszelkich chorób.

Codzienne gotowanie może nastręczać wiele kłopotów, szczególnie, gdy nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu, dlatego w nowej ofercie Lidla znajdziecie szybkowar indukcyjny (179 zł), który sprawi, że przygotowanie obiadu skróci się nawet o 70% nie tracąc przy tym cennych witamin. Do szybkowaru weź książkę kucharską „Najlepsze dania z szybkowaru” (24.99 zł), na pewno znajdziesz w niej wiele interesujących i smacznych inspiracji kulinarnych.

W każdej kuchni przydadzą się noże (komplet noży lub nóż za 29.99 zł), indukcyjna patelnia (99 zł), wkłady do gotowania/ pojemnik do gotowania (22.99 zł), zestaw pojemników (24.99 zł), tarka akumulatorowa (59.90 zł), grill kontaktowy (79.90 zł), indukcyjny czajnik (29.99 zł) i wiele, wiele innych równie niezbędnych artykułów, które znajdziecie w okazyjnej cenie.

Na zimowe dni świetnie sprawią się kapcie, w trzech, przepięknych kolorach (17.99 zł), rajstopy lub legginsy (15.99 zł), termostat grzejnikowy z Bluetooth (89.90 zł), który posiada funkcję wykrywania otwartego okna, co umożliwi zaoszczędzenie aż 30% kosztów ogrzewania!

Nie przegap okazji, ponieważ w nowej promocji możesz kupić więcej produktów wydając przy tym mniej pieniędzy. Ponadto wiele produktów dostępnych jest w „rozmiarze XXL”, np. pizza (9.99 zł), jogurt pitny (4.99 zł), mrożone owoce (9.99 zł), smoothie (2.79 zł), paluszki rybne (12.99 zł), masło orzechowe (9.99 zł), orzechy ziemne w cieście (3.99 zł).

Sieć Lidl

( 3.44 )
liczba ocen:2163

Sklepy sieci Lidl w pobliżu