Powrót do serwisu

Nowa gazetka Leroy Merlin nosi tytuł W temacie drewna. Znajdziemy w niej panele podłogowe, skrzydła drzwiowe, półki i inne inspiracje z różnego rodzaju drewna.

Leroy Merlin nie prezentuje jedynie oferty handlowej – klient może znaleźć także ciekawe pomysły na aranżację mieszkania. Panel ORZECH BLUES (69,90zł za m²) idealnie komponowałby się ze skrzydłem ramowym IMPERIA (295zł). Deska podłogowa DĄB GOLD 1 LAMEL, składająca się z paru warstw  (99zł za m²) pasuje wraz ze skrzydłem pełnym MORANO, pomalowanym na biało (249zł).  Skandynawskiego wyglądu nada naszym wnętrzom panel podłogowy laminowany WIĄZ SAWANA z szerokimi, czterostronnymi fugami (36,90zł za m²), a do tego skrzydło pokojowe TRIM (268zł).

Leroy Merlin może pochwalić się nowoczesnym asortymentem, w skład którego wchodzi skrzydło drzwiowe (498zł) wyposażone o tablicę magnetyczno-kredową. Dla dziecka to idealna okazja do bezpiecznych rysunków na powierzchniach mieszkania, bez zabrudzenia ścian. Pociecha może także przyczepiać karteczki z przypomnieniami o ważnych kartkówkach.

Market daje możliwość wybrania wersji kolorystycznych mebli – klient podczas składania zamówienia na kuchnię komponuje kolory i materiały, z których powstanie wymarzona przestrzeń.

W ofercie znajdują się także półki, schody na strych, urządzenia, które są niezbędne podczas montażu, a także szeroki wybór rozmaitych klamek. Te i inne produkty oferuje nam Leroy Merlin w najnowszej gazetce.

 

Sieć Leroy Merlin

( 3.44 )
liczba ocen:806

Sklepy sieci Leroy Merlin w pobliżu