Powrót do serwisu

Urządzenie i umeblowanie mieszkania jest wyczynem samym w sobie, a zorganizowanie wszystkiego tak, by pokoje nie były zagracone, a mimo wszystko pomieściły wszystkie niezbędne rzeczy, to nie lada wyczyn. Ceny mieszkań są bardzo duże, zwłaszcza w większych miastach, dlatego coraz więcej Polaków decyduje się na mniejsze mieszkania. W najnowszej ofercie Leroy Merlin znajdziemy wiele pomysłów i inspiracji, jak w prosty, praktyczny, a przy tym elegancki sposób zagospodarować wolną przestrzeń naszych kwadratów.

 Uporządkuj swoją szafę, tak by każda rzecz miała swoje miejsce, a przekopywanie półek, aby znaleźć określony przedmiot nie będzie już nigdy problemem. Wystarczy kilka półek ażurowych (63,96 zł), koszy z ramą (103,20 zł), szyn pionowych i poziomych (43,20 zł), wysuwana półka na buty (110,40 zł), wieszak na spodnie (115,20 zł), aby z chaosu i mieszaniny przedmiotów przekształcić wszystko w jedną, uporządkowaną całość.

Dobrym pomysłem są wszelkiego rodzaju pojemniki dekoracyjne, w przeróżnych rozmiarach i wzorach, tak, że można je dopasować do każdego rodzaju wnętrz. Są pojemne, ładne a ich zastosowanie nie musi kończyć się na postawieniu w szafie. Zabawki dziecięce, książki, gazety, dokumenty, i inne tego rodzaju artykuły nie muszą już walać się po pokoju, przenoszone z kąta w kąt.

Niepotrzebne ciuchy letnie, lub inne ubrania nieodpowiednie na tę porę roku warto spakować w worek próżniowy (49,90 zł) lub pokrowiec próżniowy (8,95 zł), tym samym oszczędzając miejsce.

Do organizacji miejsca w szafie z pewnością przyda się również: pokrowiec na ubrania (12,50 zł), składany pojemnik na buty (4,90 zł), kufer składany (19,50 zł), pantograf do szafy (99 zł), czy drążek do szafy (13,90 zł).

Leroy Merlin nie poprzestaje na pomysłach jak przechowywać rzeczy w garderobach. Oferta sklepu umożliwia zorganizowanie przestrzeni w łazienkach, kuchniach, garażach, miejscach do majsterkowania, salonach.

Oferta dostępna jest do 19 stycznia.

Sieć Leroy Merlin

( 3.44 )
liczba ocen:806

Sklepy sieci Leroy Merlin w pobliżu