Razem ze zbliżającym się końcem roku, Leroy Merlin oferuje atrakcyjne wyprzedaże asortymentu. To dobry czas aby pomyśleć o odświeżeniu naszych wnętrz.

W ofercie znajdziemy kabinę prysznicową Koło (898zł), kabinę natryskową Emilia (795zł), a tuż obok oferty, klikając na miniaturkę filmu, przeniesiemy się na stronę z instruktażem Jak wybrać kabinę prysznicową. To kolejny, ciekawy pomysł ułatwiający klientowi trudny wybór.

Do kabiny prysznicowej możemy dobrać kolumnę natryskową Elea (138zł), a do łazienki szafkę z umywalką Bueno (105zł). W łazience niezbędnym okaże się lustro Palio (99zł).

Jako dekoracja, a zarazem niezbędny przedmiot, na umywalce możemy umieścić  dozownik do mydła Nordic (19,90zł) lub dozownik do mydła Delight (14,90zł). Obydwa produkty mają nowoczesny, nietypowy wygląd.

Przenosząc się do salonu – Leroy ma w swojej ofercie kolorowe poduszki Pluszak, które wyprodukowane zostały z miłego, ciepłego materiału (29,90zł). Pragnąc nadać nastrój, na karniszach mogą znaleźć się zasłony Diams (54,90zł). Dostępne są w ciekawych pastelowych kolorach.

Dla majsterkowiczów Leroy Merlin proponuje odkurzacz przemysłowy Pro Aspi (159zł), stolik warsztatowy (44,80zł), wiertarkę udarową Celma (189zł) oraz urządzenie wielofunkcyjne Bosch (325zł).

Jeśli chcemy odświeżyć i unowocześnić nasze wnętrza przed świętami, a zarazem zainwestować w dobre produkty w rozsądnych cenach, powinniśmy niezwłocznie udać się do Leroy Merlin.

 

 

Sieć Leroy Merlin

( 3.44 )
liczba ocen:806

Sklepy sieci Leroy Merlin w pobliżu