Gazetki GO Sport

( 3.89 )
liczba ocen: 103

Gazetki promocyjne GO Sport

Gazetki archiwalne

Gazetka promocyjna GO Sport - Katalog rowery rolki 2018 - ważna do 30-09-2018
Gazetka GO Sport - Katalog rowery rolki 2018Gazetka wygasła 30-09-2018
Gazetka promocyjna GO Sport - Idź na trening - ważna do 26-02-2018
Gazetka GO Sport - Idź na treningGazetka wygasła 26-02-2018
Gazetka promocyjna GO Sport - Na zimowej trasie - ważna do 28-01-2018
Gazetka GO Sport - Na zimowej trasieGazetka wygasła 28-01-2018
Gazetka promocyjna GO Sport - Sportowe prezenty - ważna do 24-12-2017
Gazetka GO Sport - Sportowe prezentyGazetka wygasła 24-12-2017
Gazetka promocyjna GO Sport - Nie daj się zimie - ważna do 26-11-2017
Gazetka GO Sport - Nie daj się zimieGazetka wygasła 26-11-2017
Gazetka promocyjna GO Sport - Zima 2017/2018 - ważna do 23-03-2018
Gazetka GO Sport - Zima 2017/2018Gazetka wygasła 23-03-2018

Przeglądaj podobne gazetki

Więcej o GO Sport

GO Sport - bo sport to zdrowie

GO Sport jest jednym z największych dystrybutorów artykułów sportowych w Europie. Marka GO Sport, wraz z marką Courir należy do francuskiej grupy kapitałowej Go Sport. Firma posiada obecnie 350 autoryzowanych sklepów na terenie Francji, Belgii, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i oczywiście Polski.

Historia marki Go Sport sięga końca lat siedemdziesiątych, kiedy dwaj francuscy mistrzowie narciarstwa alpejskiego kończyli swoją karierę sportową. Nie chcąc rozstać się z branżą sportową założyli sklep oferujący szeroką gamę sprzętu i odzieży sportowej dla aktywnych. W ten sposób, w 1978 roku powstał pierwszy sklep GO Sport. Kolejny sklep powstał w Paryżu, a firma szybko rozrosła się w ogólnokrajową sieć francuską. W 1979 roku Go Sport wkroczył na rynek belgijski i zaczął rozwijać się jako firma międzynarodowa. Rozwój firmy zaowocował jej wejściem na paryską giełdę w 1986 roku. Polska filia została założona dwa lata później, w 1998, by po kolejnym roku otworzyć pierwsze sklepy. Obecnie na terenie naszego kraju istnieje 30 sklepów należących do grupy Go Sport.

Szeroki asortyment produktów w sklepach GO Sport obejmuje wszystko, czego potrzebują sportowcy z różnych dziedzin. Nieistotne, czy uprawiasz fitness, pływanie, kolarstwo, sporty zespołowe, plażowe, czy zimowe. Jeśli biegasz, grasz w tenisa, uprawiasz sporty walki, lub w jakikolwiek inny sposób spędzasz aktywnie czas, sklepy Go Sport dostarczą Ci wszystkiego, czego potrzebujesz. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że wcale nie musisz osobiście zjawiać się w sklepie. Dzięki rozwiniętemu systemowi handlu elektronicznego możesz wszystkie produkty kupić za pośrednictwem internetu i to z dostawą prosto do domu.

Sport i aktywny tryb życia, to dla Go Sport  nie tylko biznes. To również styl życia, który firma promuje zarówno wśród swoich pracowników, jak i w całym społeczeństwie. Sklepy zatrudniają pasjonatów sportu, dzięki czemu klient może liczyć na fachową poradę i autentyczny entuzjazm obsługi. Firma wyraźnie podkreśla, że ich misją jest to, aby dzieci mogły wychodzić na boiska, amatorzy dwóch kółek jeździć na wyprawy rowerowe, a całe rodziny bezpiecznie i aktywnie spędzać czas.

Dla wygody klientów sklepy GO Sport posiadają program lojalnościowy o nazwie “FeelGood!”. Specjalna karta, którą otrzymamy po zapisaniu się do programu upoważnia do atrakcyjnych benefitów. Dzięki niej otrzymamy bony zniżkowe na produkty, rabaty na usługi serwisowe, 30 dni na zwrot zakupów, niższe ceny na wybrane produkty, dostęp do specjalnych promocji przeznaczonych dla klubowiczów, e-mailowe lub SMSowe powiadomienia o promocjach, czy paragon online.

Super okazje w gazetkach promocyjnych GO Sport

W sklepach firmy znajdziesz wiele wyjątkowych okazji i promocji. Żeby być z nimi na bieżąco, pomocna okaże się gazetka promocyjna GO Sport. Jasne nazwy, jak “Katalog Fitness”, czy “Rowery Scrapper” zagwarantują, że szybko znajdziesz interesujące Cię produkty najlepszych firm. Nie zostawaj w tyle i zapoznaj się z nowościami w gazetkach promocyjnych GO Sport