Gazetki Freshmarket

( 3.65 )
liczba ocen: 323

Gazetki promocyjne Freshmarket

Gazetki archiwalne


Przeglądaj podobne gazetki

Sklepy Freshmarket w różnych miastach

Wszystkie Sklepy Freshmarket w różnych miastach

Zobacz Sklepy Freshmarket w całej Polsce »

Więcej o Freshmarket

Freshmarket - codziennie świeże produkty

Freshmarket jest siecią detalicznych sklepów spożywczych typu convenience. Sieć prowadzona jest w konwencji proximity, co oznacza, że placówek jest dużo i skupione są w pobliżu miejsca zamieszkania, czy pracy klientów tak, by każdy miał tutaj blisko. Działająca od 2009 roku sieć posiadała 500 placówek w roku 2014, do końca roku 2016 liczba ta wzrosła dwukrotnie, a firma nadal dynamicznie się rozwija.

O sukcesie firmy świadczy nie tylko zaufanie klientów, ale również prestiżowe nagrody. W 2010 Freshmarket otrzymał Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku, w roku następnym sieć uznano za Market Roku w plebiscycie miesięcznika Wiadomości Handlowe. Tego samego roku sklepom przyznano tytuły: Najwyższa Jakość oraz Złote Godło QI 2011. W roku 2013 sieć ponownie zdobyła nagrodę Market Roku.

Freshmarket osiągnął sukces nie tylko dzięki dobrej lokalizacji sklepów, ale również dzięki zaopatrzeniu w dobrze dobrane i starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Szczególny nacisk położono na asortyment produktów świeżych. Doskonałej jakości warzywa, owoce, wędliny i mięso dostarczane są do sklepów 6 razy w tygodniu, dzięki czemu klienci mają dostęp do produktów przychodzących bezpośrednio od dostawców. Część sklepów posiada własne piekarnie, gdzie na miejscu wyrabiane jest chrupiące, ciepłe pieczywo - bułki, bagietki, ciabatty, wieloziarnisty chleb i smaczne paszteciki.

Szeroki wybór regionalnych, rzemieślniczych piw i alkoholi, to kolejna mocna strona sklepów Freshmarket. Większośc produktów dostępnych na półkach sklepów pochodzi od lokalnych dostawców, co gwarantuje wysoką jakość i świeżość produktów, a także wsparcie lokalnej gospodarki. Miejscowi dostawcy są również źródłem tradycyjnych produktów lokalnych, które zachwycają smakiem i zadowolą najbardziej wybredne podniebienia.

W sklepach sieci Freshmarket działają także minikawiarnie pod nazwą Freshcafe. Jest to doskonałe miejsce na wypicie doskonałej, świeżo zmielonej kawy, czy na szybką, ciepłą przekąskę w postaci hot-doga.

Sklepy Freshmarket wyróżniają także długie godziny otwarcia. Każdy punkt czynny jest dla klientów od godziny 6 rano, aż do godziny 23. Tym, którzy zaczynają pracę wcześnie rano umożliwia to kupno śniadania lub wypicie porannej kawy. Natomiast tym, którzy nie zdążą w ciągu dnia zrobić zakupów w markecie, albo zwyczajnie mają ochotę na późną kolację, czy małą przekąskę, sklep zapewnia dostęp do produktów aż do późnego wieczora. To nie jedyny sposób, w jaki Freshmarket dba o wygodę klientów. Sieć oferuje również szeroki wachlarz usług. Można tutaj bezproblemowo opłacić rachunki, doładować telefon na kartę, czy wypłacić gotówkę z karty przy pomocy opcji Cashback.

 

Najlepsze oferty dostępne w gazetce promocyjnej Freshmarket

Sieć oferuje całą gamę regularnie zmieniających się promocji i korzystnych obniżek cen, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoją ofertę. Wszystkie informacje na temat aktualnych okazji zawiera wydawana przez Freshmarket gazetka promocyjna. Dzięki niej Twoje zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.

Komentarze


comments powered byDisqus