Dekoria obchodzi 10. urodziny

Sieć sklepów Dekoria obchodzi w tym roku 10. urodziny. Dlatego z tej okazji, na początku nowej gazetki, znajdujemy artykuł z podziękowaniami dla konsumentów, którzy obdarzyli zaufaniem produkty i ich firmę. Zespół Dekorii zapewnia również o nieustannym polepszaniu jakości produktów i dbaniu o klientów.

Pokój dzienny

Do pokoju dziennego, aby stworzyć niesamowity nastrój podczas chłodnych, jesiennych wieczorów, powinniśmy wybrać ceramiczną Lampę Miwa (920 zł), a w celu odgrodzenia się od przeszywającego, zimowego słońca, należałoby zawiesić zasłonę na taśmie, z kolekcji Londers (174,90 zł). Urządzając salon, sypialnię, lub pokój dziecka, warto zwrócić uwagę na szeroki wybór poszewek w najróżniejszych cenach (22,90-36,90 zł).Tkanina obiciowa z kolekcji Etna, która dostępna jest aż w 11. kolorach (40,90 zł) doda charakteru nawet zwykłemu krzesłu. W salonie pięknie wyglądałby francuski Stolik Calixte (960 zł), na którym znalazłby się komplet porcelanowych Filiżanek ze spodkiem Raindrop Tea Celadon (92 zł). Dywan Boston Brown (156 zł) zadba o przytulne ciepło dla nawet najbardziej zmarzniętych stóp.

Sypialnia

Do sypialni, Dekoria oferuje kolorowe narzuty (259-499 zł), które z pewnością urozmaicą wnętrze, a ponadto, mamy możliwość zamówienia produktu na wymiar, z oczekiwaniem jedynie do 7. dni. W ofercie znajdziemy również szeroką paletę dodatków, które sprawią, że nasz dom będzie przytulny – Świecznik Salim (od 33 zł), Ramka Clara (54zł), obraz na płótnie (269 zł) i wiele wiele innych. Skrycie się od promieni słonecznych zapewni roleta Caprl z kolekcji Quadro (139,90zł) w pięknym, modrakowym kolorze.

Jadalnia i dodatki

Urządzając jadalnię, skompletować można najbardziej wyszukane elementy, od filiżanki ze spodkiem Les Fleurs (47 zł), szklany świecznik Calisto (89zł), obrus z kolekcji Victoria (104,90zł), aż po rozkładany stół Dorothee (3300 zł). Konsument może dopasować do swoich potrzeb nawet materiał, z którego wykonana jest zastawa – porcelana, ceramika, i różne ich odmiany.

Święta

 Dekoria w swojej ofercie prezentuje także produkty w charakterze świątecznym – pojawiają się piękne wzory, kształty, a nawet zapachy – warto zapoznać się z katalogiem. Ukłonem ku klientom okazuje się również możliwość zamówienia bezpłatnych próbek tkanin, a także otrzymywania najnowszych ofert i okazji.

Dekoria już nie tylko sprzedaje meble, dekoracje i oświetlenie, co zwraca szczególną uwagę na swoich klientów – rozpieszcza ich pięknymi, estetycznymi produktami. A dzięki urozmaiceniu oferty, konsument może pięknie urządzić swoje wnętrza.

Sieć Dekoria

( 3.29 )
liczba ocen:78

Przeglądaj podobne gazetki