Gazetki Chocolissimo

( 0.0 )
liczba ocen: 0

Brak aktualnych gazetek Chocolissimo.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Zakupy w Internecie,Świąteczne promocje

Gazetki archiwalne


Więcej o Chocolissimo

 

Choccolissimo to marka powstała z ramienia grupy MM Brown specjalizująca się w produktach czekoladowych. W Polsce działa już od 2007roku, a produkty sprowadza wprost z wytwórni czekolady mających swoje siedziby w Belgii, Holandii czy Francji. Czekolada Choccolissimo bazuje na wieloletniej tradycji oraz łączy najciekawsze kompozycje smakowe, które niełatwo znaleźć u standardowych producentów słodyczy.

 

Dystrybucja produktów nie bez powodu oparta jest jedynie na internetowych zamówieniach. Wyroby marki Choccolissimo słyną z ogromnej różnorodności oraz wysokiej jakości czekolady. Oferta zawiera ponad 300 smaków w wielu ciekawych formach – od tradycyjnej tabliczki czekolady przez czekoladowe praliny, trufle, czekoladę do picia, fondue, owoce oblane czekoladą i wreszcie produkty spersonalizowane dla klienta. Choccolissimo to nie tylko czekolada dla koneserów. To także świetna okazja na słodki prezent dla bliskiej osoby. Asortyment cieszy się bogactwem i niepowtarzalnością form. Firma oferuje czekoladowe samochody dla wielbicieli motoryzacji, czekoladę w kształcie damskiej torebki, pada do gier, butelki piwa, piłki do tenisa czy żaglówki dla miłośników żeglarstwa. Czekoladowe postaci, lizaki w kształcie kwiatu, a nawet formy zabawek to pomysł na magiczny podarunek dla dziecka. Choccolissimo zadbało także o upominki świąteczne oferując kształty takie jak: bałwanki, gwiazdy czy mikołaje. 

 

Oferta Choc & Play pozwala na utworzenie własnej czekolady za pomocą kilku kliknięć. Klient może stworzyć swój indywidualny produkt, wybierając kształt, smak, dodatki oraz opakowanie czekolady. Strona internetowa Choccolissimo.pl umożliwia także wysłanie czekoladowego telegramu zamiast tradycyjnej, świątecznej kartki z życzeniami. Na stronie pojawia się okresowo wiele atrakcyjnych promocjii. Producent czekoladek nie zawodzi również w kwestii dostępu do produktów - jest bardzo prosty dzięki stronie internetowej oraz infolinii, przez która można składać zamówienia. Przesyłki najbardziej wrażliwe na temperaturę są pakowane ze specjalnym chłodziwem, aby zabezpieczyć  produkty przed rozpuszczeniem.

Komentarze


comments powered byDisqus