Gazetki Castorama

( 3.53 )
liczba ocen: 1496

Brak aktualnych gazetek Castorama.

Sprawdź gazetki z tej samej kategorii:

Dom i Ogród,Świąteczne promocje

Gazetki archiwalne


Więcej o Castorama

Castorama - sieć francuskich sklepów budowlanych

Pierwszy wielkopowierzchniowy sklep Castorama powstał niedaleko miejscowości Lille we Francji, w roku 1969. Bardzo szybki rozwój sieci sprawił, że dwadzieścia lat później istniało już osiemdziesiąt takich sklepów. Wraz z biegiem czasu marka rozpoczęła ekspansję za granicę. Natomiast na dzień dzisiejszy sieć wielkopowierzchniowych sklepów z artykułami do majsterkowania posiada około 800 sklepów na rynkach, takich jak francuski, brytyjski, polski czy chiński. Od roku 2002 roku firma należy do brytyjskiej spółki Kingfisher.

Sklepy Castorama posiadają szeroką gamę produktów związanych z budowaniem, majsterkowaniem i remontowaniem domu lub mieszkania. Podstawą do stworzenia tej marki było zapewnienie możliwości każdemu, kto na własną rękę chce coś wyremontować lub naprawić. Castorama oferuje również szeroki asortyment produktów związanych z pielęgnacją ogrodu. W tej kategorii znaleźć można narzędzia, meble i dekoracje oraz architekturę ogrodową. Jest tu wszystko potrzebne do tego, aby stworzyć ogród marzeń, dostosowany do potrzeb klienta. Sklepy wyposażone są dodatkowo o kategorię związaną z urządzaniem wnętrz. Dostępne są tu wszelkie dodatki, takie jak oświetlenie, wyposażenie łazienkowe i kuchenne, meble, akcesoria służące przechowywaniu rzeczy i wiele innych rzeczy, które nadadzą wnętrzu niesamowitego charakteru i ciepła.

Castorama dba nie tylko o klientów, ale również o środowisko, podejmując decyzje w oparciu o zrównoważony rozwój, wykorzystując strategię Net Positive. Dzięki takim założeniom, brytyjska spółka Kingfisher kładzie nacisk na rozwiązania, które wspierają procesy korzystnego oddziaływania na otoczenie, a jednocześnie uczą ochrony środowiska, tym samym poprawiając jakość życia. Przykładem takich działań jest możliwość zwrotu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Castorama wspiera również rozwój dzieci, dzięki organizowanym warsztatom w czterech blokach związanych ze środowiskiem, wykorzystaniem energii oraz drewna i dekoracjami. Celem takich działań jest zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci jednocześnie rozwijając ich kreatywność i umiejętności manualne.

Bądź na bieżąco z promocjami dzięki gazetkom Castorama!

Castorama pomimo prowadzenia działalności stacjonarnej, oferuje dodatkowo sklep internetowy. Wszystkie produkty posegregowane są według kategorii w jakiej się znajdują, co znacznie ułatwia i skraca czas poszukiwań odpowiedniego produktu. Aby móc być jeszcze bliżej promocji i okazji jakie oferuje sklep, Castorama tworzy darmowe materiały reklamowe w formie gazetki promocyjnej, która jest również dostępna w formie online. Dodatkowo wydawane są katalogi, z wieloma pomysłami aranżacji wnętrz i ogrodu, dające moc inspiracji. Każdy klient może również zapisać się do Newslettera, poprzez określenie swoich potrzeb otrzymuje spersonalizowaną ofertę promocyjną. Gazetka promocyjna Castorama to świetna okazja do tego, żeby urządzić i wyremontować swój dom w atrakcyjnej cenie. Aktualne zniżki pozwolą spełnić marzenia o funkcjonalnym i pięknym wnętrzu czy też ogrodzie. Gazetka promocyjna Castoramy ułatwi zadanie każdej osobie, która chce zmienić wygląd swojego domu i mieszkania w rozsądnej cenie.

Komentarze


comments powered byDisqus