Powrót do serwisu

Gazetka archiwalna Carrefour - Superoferty!

Gazetka archiwalna
Gazetka promocyjna Carrefour - Superoferty!

Zobacz najnowsze gazetki Carrefour

Strona Główna » Gazetki » Carrefour gazetki promocyjne » Gazetka Carrefour - Superoferty!

Tym razem możemy spróbować soczystych klementynek prosto z Hiszpanii (4,99zł za kg). Nie tylko ich smak zachęci nas do zakupu, ale i aromat, który rozniesie się w domu, nadając klimat zbliżających się świąt. Witamin doda nam również zielone kiwi pochodzące z Grecji (3,99zł za kg).

Na stole jako przekąska pomiędzy posiłkami idealnie sprawdzi się bagietka czosnkowa, wypełniona aromatycznymi ziołami (1,79zł) a także zdrowa żurawina (19,99zł).

W celu zakupu produktów na obiad, dobrze prześledzić ofertę mięs i ryb – udo z kurczaka (6,29zł za kg), szynka wieprzowa bez kości (9,99zł za kg), panga biała (9,99zł za kg), oraz śledź solony (9,99zł za kg).

Jako deser do kawy rozpuszczalnej Nescafe (14,99zł), możemy skosztować pysznych pączków z nadzieniem (6,99zł za opakowanie), lub dużego wyboru cukierków (1,39zł za 100g).

Produkty chemiczne również powinny zwrócić naszą uwagę – cały asortyment do pielęgnacji włosów marki Nivea znajdziemy w 20% obniżce. Z kolei kupując dowolny kosmetyk z Eveline Men X-treme (16,99zł), żel Eveline Men X-treme otrzymamy za połowę ceny. 

Warto śledzić środowe oferty Carrefoura i zaopatrzać się w najlepsze produkty, a wszystko to w promocyjnych cenach.

Sieć Carrefour

( 3.4 )
liczba ocen:836

Sklepy sieci Carrefour w pobliżu