Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Promocje w sklepach drogeryjnych na kosmetyki najczęściej pojawiają się w okresie wiosny oraz jesieni. Jak wiadomo jesień zbliża się do nas drobnymi kroczkami, zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że pogłoski pochodzące od użytkowników portalu Pepper okażą się w pełni wiarygodne. Otóż takie nieoficjalne informacje zazwyczaj mają pokrycie w rzeczywistości. Zatem wszystkim kobietom dbającym o piękny wygląd nie pozostało nic innego jak odwiedzić w najbliższym czasie pobliski sklep. Kiedy promocja Rossmann stanie się faktem? Otóż prawdopodobnie już w pierwszej dekadzie października ruszy ona pełną parą. Zorganizowana promocja Rossmann na kolorówkę zaskoczy z pewnością niezwykle niskimi cenami niejednego klienta. Każda pani chcąca cieszyć się niepowtarzalnym wyglądem, znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie kosmetyki mają być tańsze, aż o 55 procent. W drogeryjnych szafach Rossmanna nie zabraknie markowych kosmetyków do makijażu twarzy, ust, oczu oraz paznokci. Wśród niezwykle bogatej palety, w zaskakująco niskiej cenie znajdą się kosmetyki upiększające twarz każdej kobiety. Wśród nich można wymienić tusze, kredki, konturówki, pudry czy pomadki do ust. Nie zabraknie też barwnych lakierów oraz odżywek do paznokci.

Szczegóły promocji jeszcze nie są dokładnie znane, ale wydaje się, że zorganizowana po raz kolejny akcja promocja będzie rządzić się podobnymi prawami jak poprzednia. Otóż jak wiadomo w wiosennej edycji kultowej promocji w Rossmannie mogli wziąć udział tylko i wyłącznie członkowie klubu posiadający tę aplikację na pulpicie swojego telefonu. Natomiast wcześniej z promocji mogli korzystać też klienci nie należący do klubu, z tym że na zakupione kosmetyki udzielał Rossmann 49 procent rabatu. Jak będzie tym razem? W celu uzyskania w pełni wiarygodnych informacji warto na bieżąco zaglądać do gazetki Rossmann. Póki co jest jeszcze trochę czasu, więc każdy zainteresowany klient z pewnością zdąży dołączyć do klubowiczów Rossmanna. Poprzednia promocja kosmetyki zdobyła wielkie uznanie wśród większości kobiet chcących cieszyć się pięknem swojej skóry. Wydaje się, że i tym razem sieć Rossmann spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Zniżka 55 w Rossmannie to niecodzienna okazja, dlatego warto z niej skorzystać.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie