Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Idealnie czysty dom w mgnieniu oka
 
Z pewnością ciekawym produktem jest myjka parowa, która pomoże nam bez wysiłku posprzątać cały dom. To świetnie rozwiązanie dla alergików i osób, które chcą żyć zdrowo i ekologicznie. Myjka parowa pomoże nam wyczyścić łazienkę czy kuchnię. Szybko pozbędziemy się zabrudzeń, ale przede wszystkim wszystkich bakterii i innych drobnoustrojów. Urządzenie błyskawicznie się nagrzewa. Jest gotowa do pracy po zaledwie trzech minutach, to mniej czasu niż potrzebujemy na zaparzenie herbaty.
Myjka parowa wyposażana jest w trzy akcesoria myjące i aż cztery praktyczne końcówki, które ułatwią nam pracę. Całość kosztuje jedynie 79,90 zł.

Wygodnie i nowocześnie w biurze i w domy

W tej samej gazetce znajdziemy na prawdę super okazję. Laptop i tablet w jednym. Idealnie sprawdzi się w podróży czy na wykładach. Ekran obraca się o 360 stopni. Po odłączeniu klawiatury możemy korzystać ze sprzętu jak ze zwykłego tabletu. Bez wątpienia największą zaletą tego sprzętu jest jego niska cena w porównaniu do jakości. Komputer wyposażony jest w najnowszy system operacyjny Windows 10 Home. Kolejną istotną zaletą jest niska waga komputera. Bez problemu zmieścimy go w torebce czy plecaku. Czy ten sprzęt ma jakiekolwiek wady? Pewną niedogodnością może być niezbyt duża przekątną ekranu, która może nam przeszkadzać jeśli chcemy pracować na komputerze przez dłuższy czas. Kolejną wadą dla niektórych może być pamięć operacyjna sprzętu. Korzystanie z niektórych programów może być utrudnione.
Podsumowując ten sprzęt to idealny wybór dla wszystkich, którzy potrzebują komputera do prostych codziennych czynności takich jak pisanie w edytorze tekstu, korzystanie z portali społecznościowych czy oglądanie filmików na youtube. Sprawdzi się idealnie jako sprzęt dla uczniów czy studentów, którzy chca robić szybkie notatki na wykładach,

A na koniec odkurzamy!

W tej samej promocji Biedronki znajdziemy nowoczesny odkurzacz za jedyne 179 zł. Sprzęt wyposażony jest w filtr Hepa H12. Dzięki temu jest szczególnie polecany, dla osób, które walczą z alergiami wziewnymi. Odkurzacz pomoże nam pozbyć się nie tylko kurzu ale i niebezpiecznych roztoczy. W odkurzaczu nie ma worków, które są siedliskiem zarazków. W zastawie znajdziemy końcówki, które pomogą nam posprzątać trudno dostępne miejsca.

Odkurzacz z Biedronki spodoba się osobom, które chcą oszczędzać energię elektryczną Urządzenie ma klasę energetyczną A+, a więc jest wydajne, a jednocześnie bardzo energooszczędne.

Oczywiście to nie jedyne okazje z tej gazetki. W najnowszej gazetce znajdziemy wiele ciekawych ofert. Nie tylko sprzęt AGD, ale także dodatki dekoracyjne, takie lampki stołowe czy meble. Warto odwiedzić najbliższą Biedronkę i samemu zapoznać się z oferta.

 

Gazetka Biedronki - Okazje tygodnia 17-30.09

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie