Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.01
2018
1209

Co spakować na zimową górską wycieczkę?

Co spakować na zimową górską wycieczkę?

Większość osób w górach zimą  jeździ na nartach lub snowboardzie na ośnieżonych i nowoczesnych stokach. Niektórzy wolą natomiast chodzić po górskich terenach i podziwiać niesamowite zimowe krajobrazy. Co warto wziąć na wycieczkę górską? Jaki strój ochroni nas przed zimnem i zapewni wygodę? Zapoznaj się z naszymi poradami!

Wycieczka w góry

Jeśli wybieramy się na niewymagającą wycieczkę w góry, która będzie raczej spacerem, to możemy wziąć ze sobą kilka drobnych rzeczy. Z pewnością trzeba zabrać jakąś żywność. Przygotuj kilka kanapek, małą paczkę kabanosów i batoniki czekoladowe lub czekoladę. Dzięki temu na wycieczce nikt nie będzie głodny i każdy zyska mnóstwo energii! Jedzenie warto zapakować do niedużego plecaka, do którego można też schować aparat fotograficzny, czy telefon.

Jak się ubrać na wyprawę w góry?

Gdy podejmiemy decyzję o tym, że chcemy się wybrać na długą wyprawę górską, to oprócz jedzenia i drobnych rzeczy potrzebny będzie nam wygodny i ciepły strój. Przede wszystkim trzeba założyć bieliznę termoaktywną, odprowadzającą wilgoć na zewnątrz. Następnie powinniśmy zaopatrzyć się w jakościowe i ciepłe spodnie oraz kurtkę przeciwwiatrową. Nie można zapomnieć o nieprzemakalnych butach zimowych, czapce z nausznikami oraz grubych rękawicach.

Apelujemy również o rozwagę! Zimowe warunki w górach bywają bardzo trudne, dlatego jeśli nie czujemy się na siłach, to lepiej nie ryzykować i zrezygnować z górskiej wyprawy. Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Kategorie: Poradnik
Tagi: wycieczka w góry, wycieczki, góry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
19.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »
Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie