Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.12
2017
1209

Czy rozdzielczość 8K w telewizorach zagwarantuje nieskazitelną jakość?

Czy rozdzielczość 8K w telewizorach zagwarantuje nieskazitelną jakość?

Kiedy wprowadzono telewizory 85-calowe to jasnym stało się, że poprzednia rozdzielczość będzie na nich sprawiała wrażenie ziarnistości oraz kanciastości obrazu. Producenci wymyślili więc rozdzielczość 8K, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów.

W Japonii już działa telewizja satelitarna, która nadaje w 8K. Rozdzielczość 8K staje się więc już standardem w kraju kwitnącej wiśni. Obraz w takim standardzie ma dokładnie 7680 na 4320 pikseli, jest to więc aż 4 razy więcej niż poprzedni standard 4K. Rozdzielczość 8K to 16 razy więcej pikseli niż tradycyjny Full HD. niezależnie od ceny jaką nam przyjdzie zapłacić za telewizor w takim standardzie, jedno trzeba przyznać na pewno. liczby te są wprost imponujące.

Rozdzielczość 4K została skutecznie zaatakowana przez konsole. to gracze mają najwięcej radochy 4K. Więcej pikseli to większa głębia oraz lepsza jakość obrazu, co skutecznie zwiększa doznania, jakich doświadczają gracze podczas rozgrywki w FPS lub wymagające RPG typu Wiedźmin.

 

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie