Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.12
2017
1209

Czy rozdzielczość 8K w telewizorach zagwarantuje nieskazitelną jakość?

Czy rozdzielczość 8K w telewizorach zagwarantuje nieskazitelną jakość?

Kiedy wprowadzono telewizory 85-calowe to jasnym stało się, że poprzednia rozdzielczość będzie na nich sprawiała wrażenie ziarnistości oraz kanciastości obrazu. Producenci wymyślili więc rozdzielczość 8K, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów.

W Japonii już działa telewizja satelitarna, która nadaje w 8K. Rozdzielczość 8K staje się więc już standardem w kraju kwitnącej wiśni. Obraz w takim standardzie ma dokładnie 7680 na 4320 pikseli, jest to więc aż 4 razy więcej niż poprzedni standard 4K. Rozdzielczość 8K to 16 razy więcej pikseli niż tradycyjny Full HD. niezależnie od ceny jaką nam przyjdzie zapłacić za telewizor w takim standardzie, jedno trzeba przyznać na pewno. liczby te są wprost imponujące.

Rozdzielczość 4K została skutecznie zaatakowana przez konsole. to gracze mają najwięcej radochy 4K. Więcej pikseli to większa głębia oraz lepsza jakość obrazu, co skutecznie zwiększa doznania, jakich doświadczają gracze podczas rozgrywki w FPS lub wymagające RPG typu Wiedźmin.

 

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?
Poradnik
05.01
2018
1209

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?

W sezonie zimowym większość z nas ma większą skłonność do przybierania na wadze. Dzieje się tak, ponieważ z powodu brzydkiej i mroźnej aury, wiele czasu spędzamy w domu i praktycznie nie zażywamy ruchu. Niestety, często też podjadamy różne przysmaki, głównie z powodu nudy. To duży błąd! Oto kilka porad, dzięki którym zachowasz smukłą sylwetkę podczas zimy! Przeczytaj!

Czytaj więcej »
Pomysły na prezent na Dzień Babci
Poradnik
04.01
2018
1209

Pomysły na prezent na Dzień Babci

Dzień Babci już 21 stycznia! Z tej okazji warto kupić wyjątkowy prezent. Niestety zazwyczaj nie wiemy, co mogłoby sprawić dużą przyjemność bliskiej osobie. Co zrobić w tej sytuacji? Proponujemy zapoznać się z naszymi propozycjami podarunków, z których każda Babcia z pewnością się ucieszy. Sprawdź!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie