Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.12
2017
1209

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Zaczął się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach znajdziemy świąteczne oferty artykułów spożywczych, w centrach handlowych promocje na prezenty a na ulicach pojawiły się dekoracje z choinkami, mikołajami i kolorowymi światełkami. Czy udzieliła Ci się już bożonarodzeniowa atmosfera? Jeśli nie, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które sprawią, że poczujesz świąteczny nastrój!

Obejrzyj świąteczny film

By poczuć świąteczny nastrój warto obejrzeć kilka filmów. Polecamy następujące tytuły: „Kevin sam w domu”, „Listy do M”, „Zły Mikołaj” i „Opowieść wigilijna”. Wymienione filmy zawierają wciągające fabuły, które was rozbawią i wzruszą, ale przede wszystkim sprawią, że będziecie z niecierpliwością czekać na Święta Bożego Narodzenia.

Posłuchaj piosenek w świątecznym klimacie

Już od początku grudnia niemal we wszystkich stacjach radiowych będziemy mogli usłyszeć świąteczne piosenki. Najpopularniejsze z nich to: „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Last Christmas” zespołu WHAM!, „Santa Claus Is Coming Town” The Jackson 5 I „Christmas (Baby Please Come Home) Michaela Buble. Gwaratujemy, że poprawią humor!

Udekoruj choinkę

Kiedy ubrać choinkę? Najlepiej 6 grudnia w Mikołajki. Od tego czasu jeden z największych symboli Świąt Bożego Narodzenia będzie nam o nich codziennie przypominał. Warto również samodzielnie przygotować ozdoby świąteczne i umieścić je w różnych miejscach mieszkania. W ten sposób wnętrza zyskają magiczny klimat!

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?
Poradnik
05.01
2018
1209

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?

W sezonie zimowym większość z nas ma większą skłonność do przybierania na wadze. Dzieje się tak, ponieważ z powodu brzydkiej i mroźnej aury, wiele czasu spędzamy w domu i praktycznie nie zażywamy ruchu. Niestety, często też podjadamy różne przysmaki, głównie z powodu nudy. To duży błąd! Oto kilka porad, dzięki którym zachowasz smukłą sylwetkę podczas zimy! Przeczytaj!

Czytaj więcej »
Pomysły na prezent na Dzień Babci
Poradnik
04.01
2018
1209

Pomysły na prezent na Dzień Babci

Dzień Babci już 21 stycznia! Z tej okazji warto kupić wyjątkowy prezent. Niestety zazwyczaj nie wiemy, co mogłoby sprawić dużą przyjemność bliskiej osobie. Co zrobić w tej sytuacji? Proponujemy zapoznać się z naszymi propozycjami podarunków, z których każda Babcia z pewnością się ucieszy. Sprawdź!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie