Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.12
2017
1209

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Co wprawi Cię w świąteczny nastrój?

Zaczął się czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach znajdziemy świąteczne oferty artykułów spożywczych, w centrach handlowych promocje na prezenty a na ulicach pojawiły się dekoracje z choinkami, mikołajami i kolorowymi światełkami. Czy udzieliła Ci się już bożonarodzeniowa atmosfera? Jeśli nie, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które sprawią, że poczujesz świąteczny nastrój!

Obejrzyj świąteczny film

By poczuć świąteczny nastrój warto obejrzeć kilka filmów. Polecamy następujące tytuły: „Kevin sam w domu”, „Listy do M”, „Zły Mikołaj” i „Opowieść wigilijna”. Wymienione filmy zawierają wciągające fabuły, które was rozbawią i wzruszą, ale przede wszystkim sprawią, że będziecie z niecierpliwością czekać na Święta Bożego Narodzenia.

Posłuchaj piosenek w świątecznym klimacie

Już od początku grudnia niemal we wszystkich stacjach radiowych będziemy mogli usłyszeć świąteczne piosenki. Najpopularniejsze z nich to: „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Last Christmas” zespołu WHAM!, „Santa Claus Is Coming Town” The Jackson 5 I „Christmas (Baby Please Come Home) Michaela Buble. Gwaratujemy, że poprawią humor!

Udekoruj choinkę

Kiedy ubrać choinkę? Najlepiej 6 grudnia w Mikołajki. Od tego czasu jeden z największych symboli Świąt Bożego Narodzenia będzie nam o nich codziennie przypominał. Warto również samodzielnie przygotować ozdoby świąteczne i umieścić je w różnych miejscach mieszkania. W ten sposób wnętrza zyskają magiczny klimat!

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie