Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.10
2017
1209

Jak utrzymać porządek w domu?

Jak utrzymać porządek w domu?

W domu warto zawsze utrzymywać względny porządek. Nigdy nie wiemy, kiedy ktoś ze znajomych lub rodziny postanowi złożyć nam niespodziewaną wizytę. Utrzymanie porządku w mieszkaniu wcale nie jest trudne. Wystarczy wypracować sobie odpowiednie nawyki. Poniżej prezentujemy kilka rad, które wam w tym pomogą!

  1. Nie odkładaj na później

Pościel łóżko, kubek po kawie włóż do zmywarki, posprzątaj po śniadaniu. Wykonywanie prostych zadań, które służą porządkowi (a zajmują nam najwyżej kilka minut) często sprawia najwięcej trudności. Takie czynności warto wykonywać jednak natychmiast, unikniemy wtedy tworzenia się bałaganu.

  1. Wyrzuć niepotrzebne rzeczy

W nowoczesnym i czystym mieszkaniu mniej znaczy więcej. Niepotrzebne i szpecące dekoracje zbierające kurz, nieużywane kosmetyki i stare ubrania – tych rzeczy bez żalu możesz się pozbyć. Nie będą zajmowały potrzebnego miejsca a sprzątanie okaże się łatwiejsze.

  1. Odkładaj przedmioty na miejsce

Dzięki wyrobieniu sobie tego nawyku oszczędzisz sporo czasu na poszukiwaniu „zagubionych” rzeczy. Każda rzecz w domu powinna mieć swoje miejsce. Pomóc w tym mogą ozdobne pudełka na drobne przedmioty takie jak ładowarki, artykuły biurowe czy klucze.

  1. Skorzystaj z pomocy domowników

O wyjątkowe miejsce, jakim jest dom powinni dbać wszyscy jego mieszkańcy. Warto podzielić się obowiązkami, tak, aby każdy domownik miał przypisane konkretne zadania. Dla zapominalskich można sporządzić specjalny grafik sprzątania dzięki któremu unikniemy sprzeczek.

Kategorie: Poradnik
Tagi: porządek, utrzymanie czystości, mieszkanie, dom

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie