Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.10
2017
1209

Jak utrzymać porządek w domu?

Jak utrzymać porządek w domu?

W domu warto zawsze utrzymywać względny porządek. Nigdy nie wiemy, kiedy ktoś ze znajomych lub rodziny postanowi złożyć nam niespodziewaną wizytę. Utrzymanie porządku w mieszkaniu wcale nie jest trudne. Wystarczy wypracować sobie odpowiednie nawyki. Poniżej prezentujemy kilka rad, które wam w tym pomogą!

  1. Nie odkładaj na później

Pościel łóżko, kubek po kawie włóż do zmywarki, posprzątaj po śniadaniu. Wykonywanie prostych zadań, które służą porządkowi (a zajmują nam najwyżej kilka minut) często sprawia najwięcej trudności. Takie czynności warto wykonywać jednak natychmiast, unikniemy wtedy tworzenia się bałaganu.

  1. Wyrzuć niepotrzebne rzeczy

W nowoczesnym i czystym mieszkaniu mniej znaczy więcej. Niepotrzebne i szpecące dekoracje zbierające kurz, nieużywane kosmetyki i stare ubrania – tych rzeczy bez żalu możesz się pozbyć. Nie będą zajmowały potrzebnego miejsca a sprzątanie okaże się łatwiejsze.

  1. Odkładaj przedmioty na miejsce

Dzięki wyrobieniu sobie tego nawyku oszczędzisz sporo czasu na poszukiwaniu „zagubionych” rzeczy. Każda rzecz w domu powinna mieć swoje miejsce. Pomóc w tym mogą ozdobne pudełka na drobne przedmioty takie jak ładowarki, artykuły biurowe czy klucze.

  1. Skorzystaj z pomocy domowników

O wyjątkowe miejsce, jakim jest dom powinni dbać wszyscy jego mieszkańcy. Warto podzielić się obowiązkami, tak, aby każdy domownik miał przypisane konkretne zadania. Dla zapominalskich można sporządzić specjalny grafik sprzątania dzięki któremu unikniemy sprzeczek.

Kategorie: Poradnik
Tagi: porządek, utrzymanie czystości, mieszkanie, dom

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
09.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »
Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie