Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Po pierwsze, warto pomyśleć o temacie przewodnim. Nawet jeżeli spotykamy się w niewielkim gronie zachęćmy znajomych do przebrania się. Niech to będą wampiry, postacie z horrorów, pasażerowie ze statku widmo. Pomysły na Halloween są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Następnie warto zadbać o wnętrze. Kolorowe baloniki nie są odpowiednie. Niech balony będą czarne. Dodatkowy nastrój zrobią świece. W sklepach mamy wiele gadżetów dekoracyjnych, ale o wiele przyjemniej wykonać je samodzielnie.

Tradycyjnym pomysłem jest wydrążona dynia. Taka ze świecą w środku będzie stanowiła idealny gadżet łączący nasza imprezę z tradycją amerykańską, w której jest to święto zakorzenione. Przygotujmy misy ze słodyczami, nie tylko dla odwiedzających nas dzieci (coraz więcej z nich bierze przykład ze swoich rówieśników ze Stanów Zjednoczonych). Największy efekt możemy osiągnąć przez specjalnie przygotowane dania. Kostki lodu niech będą w strasznym kształcie (można kupić np. małe mózgi), soki niech będą w krwisto czerwonych kolorach.

Przygotujmy takie dania jak paluchy wiedźmy, parówki w cieście francuskim wyglądające jak mumie, na jajkach faszerowanych pająki z czarnych oliwek, muffiny w kształcie duchów, koniecznie co najmniej jedno danie zawierające w sobie dynię, dirt cake (ciasto z żelkowymi dżdżownicami), itd. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na halloweenową wersję tradycyjnych dań . Domową imprezę można połączyć z oglądaniem horroru lub grą polegającą na opowiadaniu strasznych historii.

W Halloween najlepsze jest to, że impreza przygotowana w ten sposób będzie odpowiednia dla dorosłych i dzieci.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Jak kupują seniorzy?
Poradnik
14.11
2017
1209

Jak kupują seniorzy?

Seniorzy po przejściu na emeryturę chcą żyć aktywnie. Chętnie podróżują, używają akcesoriów i gadżetów technologicznych oraz robią zakupy w sklepach online. Jak pokolenie starszych osób reaguje na nowinki w temacie nowoczesnych rozwiązań zakupowych? Jakimi są klientami? Sprawdzamy!

Czytaj więcej »
Black Friday 2017 – okazje na święta
Porównania
14.11
2017
1209

Black Friday 2017 – okazje na święta

Black Friday już 24 listopada. To doskonała okazja do tego, by kupić świąteczne prezenty dla bliskich w niskich cenach. W jakich sklepach znajdziemy największe przeceny w Czarny Piątek? Co warto kupić?

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie