Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Po pierwsze, warto pomyśleć o temacie przewodnim. Nawet jeżeli spotykamy się w niewielkim gronie zachęćmy znajomych do przebrania się. Niech to będą wampiry, postacie z horrorów, pasażerowie ze statku widmo. Pomysły na Halloween są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Następnie warto zadbać o wnętrze. Kolorowe baloniki nie są odpowiednie. Niech balony będą czarne. Dodatkowy nastrój zrobią świece. W sklepach mamy wiele gadżetów dekoracyjnych, ale o wiele przyjemniej wykonać je samodzielnie.

Tradycyjnym pomysłem jest wydrążona dynia. Taka ze świecą w środku będzie stanowiła idealny gadżet łączący nasza imprezę z tradycją amerykańską, w której jest to święto zakorzenione. Przygotujmy misy ze słodyczami, nie tylko dla odwiedzających nas dzieci (coraz więcej z nich bierze przykład ze swoich rówieśników ze Stanów Zjednoczonych). Największy efekt możemy osiągnąć przez specjalnie przygotowane dania. Kostki lodu niech będą w strasznym kształcie (można kupić np. małe mózgi), soki niech będą w krwisto czerwonych kolorach.

Przygotujmy takie dania jak paluchy wiedźmy, parówki w cieście francuskim wyglądające jak mumie, na jajkach faszerowanych pająki z czarnych oliwek, muffiny w kształcie duchów, koniecznie co najmniej jedno danie zawierające w sobie dynię, dirt cake (ciasto z żelkowymi dżdżownicami), itd. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na halloweenową wersję tradycyjnych dań . Domową imprezę można połączyć z oglądaniem horroru lub grą polegającą na opowiadaniu strasznych historii.

W Halloween najlepsze jest to, że impreza przygotowana w ten sposób będzie odpowiednia dla dorosłych i dzieci.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie