Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Po pierwsze, warto pomyśleć o temacie przewodnim. Nawet jeżeli spotykamy się w niewielkim gronie zachęćmy znajomych do przebrania się. Niech to będą wampiry, postacie z horrorów, pasażerowie ze statku widmo. Pomysły na Halloween są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Następnie warto zadbać o wnętrze. Kolorowe baloniki nie są odpowiednie. Niech balony będą czarne. Dodatkowy nastrój zrobią świece. W sklepach mamy wiele gadżetów dekoracyjnych, ale o wiele przyjemniej wykonać je samodzielnie.

Tradycyjnym pomysłem jest wydrążona dynia. Taka ze świecą w środku będzie stanowiła idealny gadżet łączący nasza imprezę z tradycją amerykańską, w której jest to święto zakorzenione. Przygotujmy misy ze słodyczami, nie tylko dla odwiedzających nas dzieci (coraz więcej z nich bierze przykład ze swoich rówieśników ze Stanów Zjednoczonych). Największy efekt możemy osiągnąć przez specjalnie przygotowane dania. Kostki lodu niech będą w strasznym kształcie (można kupić np. małe mózgi), soki niech będą w krwisto czerwonych kolorach.

Przygotujmy takie dania jak paluchy wiedźmy, parówki w cieście francuskim wyglądające jak mumie, na jajkach faszerowanych pająki z czarnych oliwek, muffiny w kształcie duchów, koniecznie co najmniej jedno danie zawierające w sobie dynię, dirt cake (ciasto z żelkowymi dżdżownicami), itd. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na halloweenową wersję tradycyjnych dań . Domową imprezę można połączyć z oglądaniem horroru lub grą polegającą na opowiadaniu strasznych historii.

W Halloween najlepsze jest to, że impreza przygotowana w ten sposób będzie odpowiednia dla dorosłych i dzieci.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie