Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Po pierwsze, warto pomyśleć o temacie przewodnim. Nawet jeżeli spotykamy się w niewielkim gronie zachęćmy znajomych do przebrania się. Niech to będą wampiry, postacie z horrorów, pasażerowie ze statku widmo. Pomysły na Halloween są ograniczone tylko przez wyobraźnię. Następnie warto zadbać o wnętrze. Kolorowe baloniki nie są odpowiednie. Niech balony będą czarne. Dodatkowy nastrój zrobią świece. W sklepach mamy wiele gadżetów dekoracyjnych, ale o wiele przyjemniej wykonać je samodzielnie.

Tradycyjnym pomysłem jest wydrążona dynia. Taka ze świecą w środku będzie stanowiła idealny gadżet łączący nasza imprezę z tradycją amerykańską, w której jest to święto zakorzenione. Przygotujmy misy ze słodyczami, nie tylko dla odwiedzających nas dzieci (coraz więcej z nich bierze przykład ze swoich rówieśników ze Stanów Zjednoczonych). Największy efekt możemy osiągnąć przez specjalnie przygotowane dania. Kostki lodu niech będą w strasznym kształcie (można kupić np. małe mózgi), soki niech będą w krwisto czerwonych kolorach.

Przygotujmy takie dania jak paluchy wiedźmy, parówki w cieście francuskim wyglądające jak mumie, na jajkach faszerowanych pająki z czarnych oliwek, muffiny w kształcie duchów, koniecznie co najmniej jedno danie zawierające w sobie dynię, dirt cake (ciasto z żelkowymi dżdżownicami), itd. W sieci można znaleźć wiele pomysłów na halloweenową wersję tradycyjnych dań . Domową imprezę można połączyć z oglądaniem horroru lub grą polegającą na opowiadaniu strasznych historii.

W Halloween najlepsze jest to, że impreza przygotowana w ten sposób będzie odpowiednia dla dorosłych i dzieci.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie