Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Od 12 października w sklepach Biedronki w całej Polsce klienci znajdą ponad 190 produktów z kuchni polskiej. W dyskontach można kupić między innymi: mięsa i wędliny, ryby oraz nabiał z różnych regionów naszego kraju! Rozpoczęła się też ogólnopolska promocja marketingowa – „Biedronka smakuje domem”, mająca na celu przekonać wszystkich do najnowszego asortymentu. Bierze w niej udział również znany kabaret Mumio, który występuje w humorystycznych spotach reklamowych.

W najnowszej ofercie produktów kuchni polskiej z Biedronki znajdziemy m.in. masło Czeladzkie, z Warmii czy Kościana, twarogi Kesem czy łowicki, lokalne śmietany, majonezy z czterech różnych regionów, kiełbasę krakowską suchą – tradycyjną, karczek sądecki tradycyjny i wiele innych pyszności. O wyjątkowości akcji „Biedronka smakuje domem” świadczy to, że asortyment zawiera oznaczenia, które informują o tym, że wszystko zostało wytworzone zgodnie z tradycją. Poza tym produkty wpisane są na specjalną listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z oznaczeniem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS).

Gdzie będzie można obejrzeć spoty reklamowe - „Biedronka smakuje domem” ? Na pewno w głównych stacjach telewizyjnych tj. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Puls, TVN 7 oraz Stopklatka TV. Emisja 30-sekundowych reklam zaczęła się 11 października i potrwa do 22 października. Zobaczymy je też na oficjalnym kanale Biedronki w serwisie YouTube. Tam znajdziemy również humorystyczne filmiki kabaretu Mumio.

 

Więcej wpisów z bloga

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie