Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Od 12 października w sklepach Biedronki w całej Polsce klienci znajdą ponad 190 produktów z kuchni polskiej. W dyskontach można kupić między innymi: mięsa i wędliny, ryby oraz nabiał z różnych regionów naszego kraju! Rozpoczęła się też ogólnopolska promocja marketingowa – „Biedronka smakuje domem”, mająca na celu przekonać wszystkich do najnowszego asortymentu. Bierze w niej udział również znany kabaret Mumio, który występuje w humorystycznych spotach reklamowych.

W najnowszej ofercie produktów kuchni polskiej z Biedronki znajdziemy m.in. masło Czeladzkie, z Warmii czy Kościana, twarogi Kesem czy łowicki, lokalne śmietany, majonezy z czterech różnych regionów, kiełbasę krakowską suchą – tradycyjną, karczek sądecki tradycyjny i wiele innych pyszności. O wyjątkowości akcji „Biedronka smakuje domem” świadczy to, że asortyment zawiera oznaczenia, które informują o tym, że wszystko zostało wytworzone zgodnie z tradycją. Poza tym produkty wpisane są na specjalną listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z oznaczeniem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS).

Gdzie będzie można obejrzeć spoty reklamowe - „Biedronka smakuje domem” ? Na pewno w głównych stacjach telewizyjnych tj. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Puls, TVN 7 oraz Stopklatka TV. Emisja 30-sekundowych reklam zaczęła się 11 października i potrwa do 22 października. Zobaczymy je też na oficjalnym kanale Biedronki w serwisie YouTube. Tam znajdziemy również humorystyczne filmiki kabaretu Mumio.

 

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie