Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.10
2017
1209

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Od 12 października w sklepach Biedronki w całej Polsce klienci znajdą ponad 190 produktów z kuchni polskiej. W dyskontach można kupić między innymi: mięsa i wędliny, ryby oraz nabiał z różnych regionów naszego kraju! Rozpoczęła się też ogólnopolska promocja marketingowa – „Biedronka smakuje domem”, mająca na celu przekonać wszystkich do najnowszego asortymentu. Bierze w niej udział również znany kabaret Mumio, który występuje w humorystycznych spotach reklamowych.

W najnowszej ofercie produktów kuchni polskiej z Biedronki znajdziemy m.in. masło Czeladzkie, z Warmii czy Kościana, twarogi Kesem czy łowicki, lokalne śmietany, majonezy z czterech różnych regionów, kiełbasę krakowską suchą – tradycyjną, karczek sądecki tradycyjny i wiele innych pyszności. O wyjątkowości akcji „Biedronka smakuje domem” świadczy to, że asortyment zawiera oznaczenia, które informują o tym, że wszystko zostało wytworzone zgodnie z tradycją. Poza tym produkty wpisane są na specjalną listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z oznaczeniem Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS).

Gdzie będzie można obejrzeć spoty reklamowe - „Biedronka smakuje domem” ? Na pewno w głównych stacjach telewizyjnych tj. TVP1, TVP2, Polsat, TVN, Puls, TVN 7 oraz Stopklatka TV. Emisja 30-sekundowych reklam zaczęła się 11 października i potrwa do 22 października. Zobaczymy je też na oficjalnym kanale Biedronki w serwisie YouTube. Tam znajdziemy również humorystyczne filmiki kabaretu Mumio.

 

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Sonda: Czy gazetki są przydatnym źródłem informacji o promocjach?
Porównania
17.11
2017
1209

Sonda: Czy gazetki są przydatnym źródłem informacji o promocjach?

Ponad połowa ankietowanych twierdzi, że gazetka promocyjna jest dla nich przydatnym narzędziem do poszukiwania najlepszych ofert promocyjnych. Uczestnicy sondy wyjaśniają, że z gazetek korzystają w celu wyszukania dla siebie najlepszej oferty na poszukiwane produkty. Gazetki promocyjne wyraźnie ułatwiają podejmowanie decyzji zakupowych.

Czytaj więcej »
Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe
Poradnik
17.11
2017
1209

Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe

W sklepach znajdziemy mnóstwo propozycji z bożonarodzeniowymi dekoracjami, jednak zwykle są one mało pomysłowe i sztampowe. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest przygotowanie własnych, oryginalnych ozdób świątecznych. Jak je zrobić? Przedstawiamy kilka pomysłów, z którymi naprawdę warto się zapoznać!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie