Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.10
2017
1209

Jaki szybkowar wybrać?

Jaki szybkowar wybrać?

Szybkowar stał się urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie szybkie i wygodne gotowanie posiłku. Z czasem zyskuje coraz większą popularność i wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie nie zmaleje. Wybór tego urządzenia w sklepach jest ogromny i ciężko jest podjąć decyzję o zakupie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozwikłać wszelkie wątpliwości!

W sprzedaży występują cztery rodzaje szybkowarów, każdy jest inny pod względem jakości, działania i wyglądu. Zapoznaj się z ich charakterystyką zanim pójdziesz do sklepu!

Szybkowar aluminiowy jest lekki i zapewnia równomierny rozkład ciepła. Dla niektórych wadą może być to, że szybko się nagrzewa oraz, że jest podatny na przebarwienia i rysy. Jego cena jest zdecydowanie mniejsza od szybkowaru stalowego.

Szybkowar ze stali nierdzewnej cechuje się trwałością materiału, co powinno przypaść do gustu osobom, które lubią inwestować w rzeczy długowieczne. Wadą niewątpliwe jest słabe przewodzenie ciepła będące na dłuższą metę uciążliwe.

Szybkowar klasyczny przypomina garnek i nie zawiera elektronicznych opcji. Jest prosty w obsłudze i nie trzeba wydać na niego dużej kwoty pieniędzy.

Szybkowar elektryczny jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie lubią przyrządzać jedzenia na płycie gazowej. Ten sprzęt zawiera wiele ciekawych opcji pozwalających na przyrządzanie jedzenia w sposób wygodny i szybki.

Każdy z wymienionych szybkowarów będzie dobrym wyborem jednak lepiej kupić taki, który sprosta naszym wymaganiom.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Smartfon idealnym prezentem świątecznym!
Poradnik
06.12
2017
1209

Smartfon idealnym prezentem świątecznym!

W dzisiejszych czasach smartfon jest niezbędnym urządzeniem dla każdego z nas. Korzystamy z niego codziennie i dzięki wielu aplikacjom po prostu ułatwiamy sobie życie. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby, to może zdecydować się na zakup smartfona! Przedstawiamy kilka modeli, które są warte uwagi. Zapoznaj się!

Czytaj więcej »
Co zrobić, by nie kupić bliskiej osobie niechcianego prezentu pod choinkę?
Poradnik
06.12
2017
1209

Co zrobić, by nie kupić bliskiej osobie niechcianego prezentu pod choinkę?

Okres przedświąteczny bywa dla większości z nas niezwykle stresujący. Dlaczego? Wtedy kupujemy prezenty pod choinkę swoim bliskim i często nie wiemy, czy wybrane rzeczy przypadną im do gustu. Według badania przeprowadzonego przez Kantar TNS dla eBay, co trzeci Polak dostaje w Święta Bożego Narodzenia niechciany upominek. Dowiedz się więcej!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie