Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.10
2017
1209

Jaki szybkowar wybrać?

Jaki szybkowar wybrać?

Szybkowar stał się urządzeniem, bez którego trudno wyobrazić sobie szybkie i wygodne gotowanie posiłku. Z czasem zyskuje coraz większą popularność i wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie nie zmaleje. Wybór tego urządzenia w sklepach jest ogromny i ciężko jest podjąć decyzję o zakupie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozwikłać wszelkie wątpliwości!

W sprzedaży występują cztery rodzaje szybkowarów, każdy jest inny pod względem jakości, działania i wyglądu. Zapoznaj się z ich charakterystyką zanim pójdziesz do sklepu!

Szybkowar aluminiowy jest lekki i zapewnia równomierny rozkład ciepła. Dla niektórych wadą może być to, że szybko się nagrzewa oraz, że jest podatny na przebarwienia i rysy. Jego cena jest zdecydowanie mniejsza od szybkowaru stalowego.

Szybkowar ze stali nierdzewnej cechuje się trwałością materiału, co powinno przypaść do gustu osobom, które lubią inwestować w rzeczy długowieczne. Wadą niewątpliwe jest słabe przewodzenie ciepła będące na dłuższą metę uciążliwe.

Szybkowar klasyczny przypomina garnek i nie zawiera elektronicznych opcji. Jest prosty w obsłudze i nie trzeba wydać na niego dużej kwoty pieniędzy.

Szybkowar elektryczny jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie lubią przyrządzać jedzenia na płycie gazowej. Ten sprzęt zawiera wiele ciekawych opcji pozwalających na przyrządzanie jedzenia w sposób wygodny i szybki.

Każdy z wymienionych szybkowarów będzie dobrym wyborem jednak lepiej kupić taki, który sprosta naszym wymaganiom.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie