Blog - Najnowsze informacje o promocjach


09.10
2017
1209

Poznaj aktualne i ciekawe oferty popularnych sklepów!

Poznaj aktualne i ciekawe oferty popularnych sklepów!

Co tydzień w różnych sklepach znajdziemy interesujące produkty i promocje. Jest ich na tyle dużo, że czasem trudno się zdecydować na coś konkretnego. Jak temu zaradzić? Wybraliśmy najlepsze oferty, na które po prostu trzeba zwrócić uwagę! Sprawdź, co w najbliższych dniach czeka na Ciebie na sklepowych półkach.

Wyjątkowe promocje masła

W Biedronce od 5 października możemy znaleźć ofertę „Festiwal Masła”. Za każde 200 gramów masła zapłacimy 5,99 złotych. W tej cenie będzie również irlandzkie masło, które zwykle kosztuje drożej niż polskie. Wydaje się, że to świetna zniżka, ponieważ obecnie za masło trzeba zapłacić nawet ponad 8 złotych.

Od 9 października w sklepach Aldi dostępna będzie „większa rodzinna kostka" za 7,99 zł za 250 gramów. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się smakiem masła będącego produktem niemal niezbędnym w codziennym użytku.

Tydzień amerykański w Lidlu

Nowa oferta Lidla jest przeznaczona dla wszystkich, którzy uwielbiają amerykańskie produkty. Już za 5,99 złotych kupimy pizzę amerykańską, a za 9,99 złotych wołowinę do hamburgerów. Dla fanów słodkości przygotowano m.in. masło orzechowe w cenie 7,99 złotych oraz lody w stylu amerykańskim za 8,99 złotych.

W popularnym dyskoncie znajdziemy też absolutnie wyjątkową ofertę wyjazdu do USA w ramach wycieczek „Lidl podróże”. Koszt nie jest mały bo wynosi, aż 15,999 złotych, ale dla tych, którzy się na to zdecydują na pewno będzie to niesamowita przygoda!

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy, Sklepy, promocje, handel

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie