Blog - Najnowsze informacje o promocjach09.10
2017
1209

Poznaj aktualne i ciekawe oferty popularnych sklepów!

Poznaj aktualne i ciekawe oferty popularnych sklepów!

Co tydzień w różnych sklepach znajdziemy interesujące produkty i promocje. Jest ich na tyle dużo, że czasem trudno się zdecydować na coś konkretnego. Jak temu zaradzić? Wybraliśmy najlepsze oferty, na które po prostu trzeba zwrócić uwagę! Sprawdź, co w najbliższych dniach czeka na Ciebie na sklepowych półkach.

Wyjątkowe promocje masła

W Biedronce od 5 października możemy znaleźć ofertę „Festiwal Masła”. Za każde 200 gramów masła zapłacimy 5,99 złotych. W tej cenie będzie również irlandzkie masło, które zwykle kosztuje drożej niż polskie. Wydaje się, że to świetna zniżka, ponieważ obecnie za masło trzeba zapłacić nawet ponad 8 złotych.

Od 9 października w sklepach Aldi dostępna będzie „większa rodzinna kostka" za 7,99 zł za 250 gramów. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się smakiem masła będącego produktem niemal niezbędnym w codziennym użytku.

Tydzień amerykański w Lidlu

Nowa oferta Lidla jest przeznaczona dla wszystkich, którzy uwielbiają amerykańskie produkty. Już za 5,99 złotych kupimy pizzę amerykańską, a za 9,99 złotych wołowinę do hamburgerów. Dla fanów słodkości przygotowano m.in. masło orzechowe w cenie 7,99 złotych oraz lody w stylu amerykańskim za 8,99 złotych.

W popularnym dyskoncie znajdziemy też absolutnie wyjątkową ofertę wyjazdu do USA w ramach wycieczek „Lidl podróże”. Koszt nie jest mały bo wynosi, aż 15,999 złotych, ale dla tych, którzy się na to zdecydują na pewno będzie to niesamowita przygoda!

Kategorie: Porównania
Tagi: zakupy, Sklepy, promocje, handel

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Zimowa odzież dla dzieci i młodzieży w Lidlu!
Porównania
16.10
2017
1209

Zimowa odzież dla dzieci i młodzieży w Lidlu!

Do zimy jeszcze daleko, ale już teraz warto pomyśleć o kurtce na tą porę roku dla swojego dziecka. W najnowszej ofercie Lidla znajdziemy wyjątkową ofertę z odzieżą na zimę, która jest jakościowa i komfortowa. Będziemy mogli ją kupić w promocyjnej cenie! Co jeszcze czeka na nas w dyskoncie? Sprawdź i dowiedz się więcej!

Czytaj więcej »
Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?
Poradnik
13.10
2017
1209

Halloweenowa impreza - jak ją zorganizować?

Impreza halloweenowa jest bardzo łatwa do przygotowania. Dzięki szerokiemu rozumieniu tego święta można zaszaleć. Własny dom możemy udekorować w straszny sposób.

Czytaj więcej »
Znany polski kabaret promuje Biedronkę
Porównania
13.10
2017
1209

Znany polski kabaret promuje Biedronkę

Od 12 października w sklepach Biedronki w całej Polsce klienci znajdą ponad 190 produktów z kuchni polskiej. W dyskontach można kupić między innymi: mięsa i wędliny, ryby oraz nabiał z różnych regionów naszego kraju! Rozpoczęła się też ogólnopolska promocja marketingowa – „Biedronka smakuje domem”, mająca na celu przekonać wszystkich do najnowszego asortymentu. Bierze w niej udział również znany kabaret Mumio, który występuje w humorystycznych spotach reklamowych.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie