Blog - Najnowsze informacje o promocjach11.09
2017
1209

Rodzaje lokówek - jak wybrać najlepszą?

Rodzaje lokówek - jak wybrać najlepszą?

Lokówka jest urządzeniem, które pozwala na tworzenie bardzo różnorodnych fryzur. W sklepach można jednak znaleźć bardzo różnorodne modele i rodzaje lokówek - każda z nich różni się swoim przeznaczeniem, działaniem na włosy i efektem, jaki pozwala uzyskać. Jakie rodzaje lokówek można kupić w sklepach i czym się one charakteryzują?

Tradycyjna lokówka

Pozwala na uzyskanie loków o różnym kształcie oraz grubości. Posiada klips, który umożliwia przytrzymywanie włosów podczas kręcenia loków. Najpopularniejszy rodzaj lokówki.

Gruba lokówka

Można dzięki niej uzyskać loki o dużej średnicy i łagodne fale.

Lokówka stożkowa

Umożliwia utworzenie charakterystycznych loków, grubszych u nasady i coraz cieńszych w miarę zbliżania się do końcówek włosów. Ta lokówka nie posiada klipsa - dlatego zawsze dołączana jest do niej specjalna rękawica, pozwalająca na przytrzymanie włosów i uniknięcie oparzeń.

Lokówka automatyczna

Jest najwygodniejsza w użyciu - sama nawija włosy na wałek i kręci je, a uzyskane loki są identyczne pod względem skrętu, kształtu i rozmiaru. Nieumiejętne użytkowanie takiej lokówki może jednak skończyć się wkręceniem w nią włosów.

Lokówka połączona z suszarką

Pozwala na jednoczesne suszenie i układanie włosów, co z całą pewnością jest znaczną oszczędnością czasu. Nadaje włosom objętość i w efekcie daje raczej delikatne, naturalne fale niż mocno skręcone loki.

Lokówka płaska

Za jej pomocą można stworzyć loki o nietypowym, nieco geometrycznym, przyciągającym wzrok kształcie.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Młodzieżowa oferta w Złotych Tarasach
Porównania
18.09
2017
1209

Młodzieżowa oferta w Złotych Tarasach

Złote Tarasy zawsze mają do zaproponowania klientom ciekawe oferty odzieżowe. Tym razem centrum handlowe przygotowało kampanię #wybieramzlote dla młodych osób  z modowymi trendami na sezon jesienno-zimowy. Na wszystkich zainteresowanych czekają też różne atrakcje, niespodzianki i konkursy z nagrodami. Jak wygląda program tego wydarzenia?

Czytaj więcej »
Idealny prezent dla chłopaka
Poradnik
18.09
2017
1209

Idealny prezent dla chłopaka

Urodziny bądź imieniny ukochanego zbliżają się wielkimi krokami, a w głowie brak pomysłów na to co kupić? A może ma to być prezent bez żadnej większej okazji? Oto kilka propozycji, dzięki którym wybierzesz wyjątkowy upominek dla chłopaka.

Czytaj więcej »
Płatności mobilne Scan&Go w sklepach sieci Carrefour
Porównania
17.09
2017
1209

Płatności mobilne Scan&Go w sklepach sieci Carrefour

Sieć sklepów Carrefour umożliwia klientom zupełnie nową i innowacyjną formę płatności za zakupy. Za pomocą aplikacji Scan&Go kupowanie produktów będzie o wiele prostsze. To idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą kontrolować swoje wydatki i lubią nowoczesne rozwiązania. Na czym polega Scan&Go?

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie