Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2017
1209

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Jeżeli pragniecie Państwo zwiedzić Tunezję, właściwe będzie wybranie wielodniowej wycieczki, która w swojej ofercie zawierać będzie możliwość odwiedzenia miasta Hammamet. Krajobrazy, zielone oazy i orientalne medyny kuszą tutaj swoją egzotyką.

Hammamet to najstarszy i zarazem największy ośrodek turystyczny całej Tunezji. W latach 20 ubiegłego wieku Europejczycy odkryli to miejsce jako idealny  ośrodek reakreacyjno-turystyczny. Obecnie w willi mieści się Międzynarodowe Centrum Kulturalne - miejsce polecane wszystkim osobom, które chcą poznać choć trochę wiedzy z zakresu wielu kultur i ich obyczajów. Turyści mogą korzystać tutaj z pięknych, dobrze ocienionych plaż - głównie tych znajdujących się przy hotelach.

Tutejsze wybrzeże uznawane jest za najpiękniejszy rejon Przylądka Bon oraz Tabarki. Woda w lazurowym morzu jest ciepła i przyjemna, a krajobrazy zapierają dech w piersiach. To właśnie uroki tego miejsca ściągają rocznie tysiące osób.

Dodatkowe udogodnienia takie jak wykwintne restauracje, bary, dyskoteki czy kluby nocne sprawiają, że chce się tu zostać na dłużej. Jedną z bardzo atrakcyjnych i zarazem ciekawych dzielnic Hammametu jest wciąż rozbudowywana Yasmine, której przestronne hotele gromadzą na swoich terenie wspaniale zorganizowane, luksusowe ośrodki spa, które oferują swoim klientom zabiegi kosmetyczne, między innymi thalassoterapię lub balneoterapię, a także zlokalizowane głównie w centrum dzielnicy ogromne sale centrów biznesowo-konferencyjnych.

Hammamet jest miejscem, do którego wyjątkowo warto wybrać się w czasie urlopu. Słoneczna pogoda trwa tam przez większość roku, dzięki czemu można cieszyć się wymarzonym odpoczynkiem.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie