Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2017
1209

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Jeżeli pragniecie Państwo zwiedzić Tunezję, właściwe będzie wybranie wielodniowej wycieczki, która w swojej ofercie zawierać będzie możliwość odwiedzenia miasta Hammamet. Krajobrazy, zielone oazy i orientalne medyny kuszą tutaj swoją egzotyką.

Hammamet to najstarszy i zarazem największy ośrodek turystyczny całej Tunezji. W latach 20 ubiegłego wieku Europejczycy odkryli to miejsce jako idealny  ośrodek reakreacyjno-turystyczny. Obecnie w willi mieści się Międzynarodowe Centrum Kulturalne - miejsce polecane wszystkim osobom, które chcą poznać choć trochę wiedzy z zakresu wielu kultur i ich obyczajów. Turyści mogą korzystać tutaj z pięknych, dobrze ocienionych plaż - głównie tych znajdujących się przy hotelach.

Tutejsze wybrzeże uznawane jest za najpiękniejszy rejon Przylądka Bon oraz Tabarki. Woda w lazurowym morzu jest ciepła i przyjemna, a krajobrazy zapierają dech w piersiach. To właśnie uroki tego miejsca ściągają rocznie tysiące osób.

Dodatkowe udogodnienia takie jak wykwintne restauracje, bary, dyskoteki czy kluby nocne sprawiają, że chce się tu zostać na dłużej. Jedną z bardzo atrakcyjnych i zarazem ciekawych dzielnic Hammametu jest wciąż rozbudowywana Yasmine, której przestronne hotele gromadzą na swoich terenie wspaniale zorganizowane, luksusowe ośrodki spa, które oferują swoim klientom zabiegi kosmetyczne, między innymi thalassoterapię lub balneoterapię, a także zlokalizowane głównie w centrum dzielnicy ogromne sale centrów biznesowo-konferencyjnych.

Hammamet jest miejscem, do którego wyjątkowo warto wybrać się w czasie urlopu. Słoneczna pogoda trwa tam przez większość roku, dzięki czemu można cieszyć się wymarzonym odpoczynkiem.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie