Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2017
1209

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Jeżeli pragniecie Państwo zwiedzić Tunezję, właściwe będzie wybranie wielodniowej wycieczki, która w swojej ofercie zawierać będzie możliwość odwiedzenia miasta Hammamet. Krajobrazy, zielone oazy i orientalne medyny kuszą tutaj swoją egzotyką.

Hammamet to najstarszy i zarazem największy ośrodek turystyczny całej Tunezji. W latach 20 ubiegłego wieku Europejczycy odkryli to miejsce jako idealny  ośrodek reakreacyjno-turystyczny. Obecnie w willi mieści się Międzynarodowe Centrum Kulturalne - miejsce polecane wszystkim osobom, które chcą poznać choć trochę wiedzy z zakresu wielu kultur i ich obyczajów. Turyści mogą korzystać tutaj z pięknych, dobrze ocienionych plaż - głównie tych znajdujących się przy hotelach.

Tutejsze wybrzeże uznawane jest za najpiękniejszy rejon Przylądka Bon oraz Tabarki. Woda w lazurowym morzu jest ciepła i przyjemna, a krajobrazy zapierają dech w piersiach. To właśnie uroki tego miejsca ściągają rocznie tysiące osób.

Dodatkowe udogodnienia takie jak wykwintne restauracje, bary, dyskoteki czy kluby nocne sprawiają, że chce się tu zostać na dłużej. Jedną z bardzo atrakcyjnych i zarazem ciekawych dzielnic Hammametu jest wciąż rozbudowywana Yasmine, której przestronne hotele gromadzą na swoich terenie wspaniale zorganizowane, luksusowe ośrodki spa, które oferują swoim klientom zabiegi kosmetyczne, między innymi thalassoterapię lub balneoterapię, a także zlokalizowane głównie w centrum dzielnicy ogromne sale centrów biznesowo-konferencyjnych.

Hammamet jest miejscem, do którego wyjątkowo warto wybrać się w czasie urlopu. Słoneczna pogoda trwa tam przez większość roku, dzięki czemu można cieszyć się wymarzonym odpoczynkiem.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie