Blog - Najnowsze informacje o promocjach17.08
2017
1209

Tablet jako narzędzie edukacyjne

Tablet jako narzędzie edukacyjne

Tablet stał się w ostatnich latach niezbędnym elementem wyposażenia dla ucznia. Nie jest to już zabawka dla dorosłych, ale także ważne narzędzie edukacyjne. Wielu rodziców staje przed decyzją, jaki tablet powinien zostać wybrany dla ich dziecka. Muszą oni wybrać kilka kryteriów, wedle których będą wykonywać osąd. Tablety powinny być wykorzystywane, jako narzędzie rozwoju dziecka, do czytania lektur, czy też pozwalać na komunikację ze znajomymi.

Ranking w sposób subiektywny, przekazuje najpopularniejsze modele tabletów idealne do szkoły

Tablet Samsung Galaxy Tab A. Siedmiocalowe urządzenie, łączące się z internetem za pośrednictwem Wi-Fi - nie będzie kusić ucznia do zabaw na lekcjach. Lekki, ważący około trzystu gram dopasowany do ręki dziecka. Możliwe rozszerzenie wbudowanej pamięci za pomocą kart. Wydajna bateria - pozwalająca na 10-11 godzin oglądania filmów.

Tablet Lenovo Tab 2. Przekątna ekranu to siedem cali - poręczne i pasujące do szkolnego plecaka. Maksymalny czas pracy to osiem godzin. Internet za pośrednictwem Wi-Fi. Niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena - około 300 złotych.

Tablet Lenovo Miix 300 - dla rodziców, którzy nie chcą kupować zarówno tabletu, jak i laptopa - po podłączeniu klawiatury dziesięciocalowy tablet zmienia się w laptop. Waga bez klawiatury to 600 gram.

Każdy rodzic, musi jednak dobrać tablet dla ucznia, wedle jego potrzeb i własnych możliwości finansowych. Warto jednak pamiętać, że ma on służyć edukacji, a nie jedynie rozrywce, a rodzice powinni kontrolować poczynania dzieci w wirtualnym świecie.

Kategorie: Porównania
Tagi: tablet, tablety, edukacja

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Moda na sport z Biedronką
Porównania
25.09
2017
1209

Moda na sport z Biedronką

Kiedy skończył się już sezon wakacyjny i powoli zasłaniamy nasze, bardziej i mniej, wytrenowane ciała, warto zadbać o to, by efekty naszej pracy nie poszły na marne. Jeżeli natomiast motywacja do wysiłku fizycznego wzrasta w Tobie z każdym dniem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportową sieci sklepów Biedronka.

Czytaj więcej »
Jak zadbać o porządek w łazience?
Poradnik
25.09
2017
1209

Jak zadbać o porządek w łazience?

Łazienka to pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, w którym szczególnie dbamy o czystość i porządek. Nie tylko ze względu na higienę, ale również na dobre samopoczucie. Jednak, ze względu na towarzyszący nam w życiu pośpiech, szczególnie do tej części mieszkania często wkrada się bałagan i nieład. Oto kilka sposobów na to, jak w prosty i przyjemny sposób zadbać o łazienkę.

Czytaj więcej »
Przygotuj auto na jesień
Porównania
22.09
2017
1209

Przygotuj auto na jesień

Kiedy kończy się upalne słoneczne lato, a nastają coraz krótsze chłodne i deszczowe jesienne dni, zmieniają się też diametralnie warunki na drogach. Dobrze, aby zawczasu się przygotować do utrudnień, jakie spotykać nas będą podczas jazdy w jesiennej aurze.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie