Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.08
2017
1209

Tablet jako narzędzie edukacyjne

Tablet jako narzędzie edukacyjne

Tablet stał się w ostatnich latach niezbędnym elementem wyposażenia dla ucznia. Nie jest to już zabawka dla dorosłych, ale także ważne narzędzie edukacyjne. Wielu rodziców staje przed decyzją, jaki tablet powinien zostać wybrany dla ich dziecka. Muszą oni wybrać kilka kryteriów, wedle których będą wykonywać osąd. Tablety powinny być wykorzystywane, jako narzędzie rozwoju dziecka, do czytania lektur, czy też pozwalać na komunikację ze znajomymi.

Ranking w sposób subiektywny, przekazuje najpopularniejsze modele tabletów idealne do szkoły

Tablet Samsung Galaxy Tab A. Siedmiocalowe urządzenie, łączące się z internetem za pośrednictwem Wi-Fi - nie będzie kusić ucznia do zabaw na lekcjach. Lekki, ważący około trzystu gram dopasowany do ręki dziecka. Możliwe rozszerzenie wbudowanej pamięci za pomocą kart. Wydajna bateria - pozwalająca na 10-11 godzin oglądania filmów.

Tablet Lenovo Tab 2. Przekątna ekranu to siedem cali - poręczne i pasujące do szkolnego plecaka. Maksymalny czas pracy to osiem godzin. Internet za pośrednictwem Wi-Fi. Niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena - około 300 złotych.

Tablet Lenovo Miix 300 - dla rodziców, którzy nie chcą kupować zarówno tabletu, jak i laptopa - po podłączeniu klawiatury dziesięciocalowy tablet zmienia się w laptop. Waga bez klawiatury to 600 gram.

Każdy rodzic, musi jednak dobrać tablet dla ucznia, wedle jego potrzeb i własnych możliwości finansowych. Warto jednak pamiętać, że ma on służyć edukacji, a nie jedynie rozrywce, a rodzice powinni kontrolować poczynania dzieci w wirtualnym świecie.

Kategorie: Porównania
Tagi: tablet, tablety, edukacja

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie