Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.08
2017
1209

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Stojąc przed wyborem laptopa, stajemy się otoczeni ogromną ilością informacji. Części specyfikacji jako laicy nie potrafimy nawet zrozumieć. Wielu wybierze Macbook dla samej marki, nie zwracając uwagi na parametry, jakie może dać im inny laptop. Czy ślepa wiara w firmę Apple się jednak opłaca?

Porównajmy

Macbook firmy Apple nie należy do urządzeń z dolnej półki cenowej. Wręcz przeciwnie. Z drugiej strony, produkt charakteryzuje się innowacyjnością, doskonałą jakością wykonania i indywidualnym systemem operacyjnym, przeznaczonym tylko dla produktów z jabłkiem. Możliwość instalowania programów w systemie Apple powoduje, że dobrze skonfigurowany Macbook potrafi działać jak doskonały, spójny organizm. Jest to jednak urządzenie bardziej biurowe i do pracy, niż oferujące rozrywkę. Wiele gier nie ma swoich wersji przeznaczonych na system operacyjny Macbooków.

Wybierając standardowego laptopa, czy to opierającego się o system Windows czy Linux, mamy bardzo zróżnicowane pole manewru. Można dobrać urządzenie typowo do zastosowań biurowych, jak i tylko zapewniające rozrywkę. Do wyboru, pozostaje też cena urządzenia i jego parametry. Laptop dużo łatwiej dopasować coś do różnych potrzeb. Więcej programów, czy gier jest dostosowanych do systemów operacyjnych "normalnych" laptopów.

Kluczowym jest zatem wedle jakich kryteriów dobieramy sprzęt. Jeśli potrzebujemy urządzenia do rozrywki lub nasze środki są ograniczone, warto wybrać standardowego laptopa. Do pracy i przy nieograniczonych środkach Macbook jest doskonałym rozwiązaniem.

Kategorie: Porównania
Tagi: Mac book, laptop, apple

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie