Blog - Najnowsze informacje o promocjach16.08
2017
1209

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Stojąc przed wyborem laptopa, stajemy się otoczeni ogromną ilością informacji. Części specyfikacji jako laicy nie potrafimy nawet zrozumieć. Wielu wybierze Macbook dla samej marki, nie zwracając uwagi na parametry, jakie może dać im inny laptop. Czy ślepa wiara w firmę Apple się jednak opłaca?

Porównajmy

Macbook firmy Apple nie należy do urządzeń z dolnej półki cenowej. Wręcz przeciwnie. Z drugiej strony, produkt charakteryzuje się innowacyjnością, doskonałą jakością wykonania i indywidualnym systemem operacyjnym, przeznaczonym tylko dla produktów z jabłkiem. Możliwość instalowania programów w systemie Apple powoduje, że dobrze skonfigurowany Macbook potrafi działać jak doskonały, spójny organizm. Jest to jednak urządzenie bardziej biurowe i do pracy, niż oferujące rozrywkę. Wiele gier nie ma swoich wersji przeznaczonych na system operacyjny Macbooków.

Wybierając standardowego laptopa, czy to opierającego się o system Windows czy Linux, mamy bardzo zróżnicowane pole manewru. Można dobrać urządzenie typowo do zastosowań biurowych, jak i tylko zapewniające rozrywkę. Do wyboru, pozostaje też cena urządzenia i jego parametry. Laptop dużo łatwiej dopasować coś do różnych potrzeb. Więcej programów, czy gier jest dostosowanych do systemów operacyjnych "normalnych" laptopów.

Kluczowym jest zatem wedle jakich kryteriów dobieramy sprzęt. Jeśli potrzebujemy urządzenia do rozrywki lub nasze środki są ograniczone, warto wybrać standardowego laptopa. Do pracy i przy nieograniczonych środkach Macbook jest doskonałym rozwiązaniem.

Kategorie: Porównania
Tagi: Mac book, laptop, apple

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Empik wrócił do Arkadii
Porównania
26.09
2017
1209

Empik wrócił do Arkadii

Po trzech miesiącach remontu do warszawskiej Arkadii w końcu powrócił salon Empik. Już przed remontem był to jeden z największych Empików w Warszawie, oferujący szeroką gamę produktów i licznych wydarzeń kulturalnych, a po remoncie sklep oferuje klientom jeszcze przyjemniejsze zakupy. Na 1200 metrach kwadratowych znajdziemy najlepsze propozycje odkrywania kultury.

Czytaj więcej »
Urządzamy mieszkanie na jesień - naturalne ozdoby i dekoracje
Poradnik
26.09
2017
1209

Urządzamy mieszkanie na jesień - naturalne ozdoby i dekoracje

Jesień za oknem zazwyczaj nie dodaje energii, choć i ona może być piękna i słoneczna, mieniąc się kolorami różnobarwnych liści. Warto jednak w tym czasie, kiedy coraz silniej odczuwamy spadek energii, spróbować ożywić wnętrza domowe, poprawiając sobie w ten sposób humor i zmieniając nieco aranżację mieszkania lub domu.

Czytaj więcej »
Moda na sport z Biedronką
Porównania
25.09
2017
1209

Moda na sport z Biedronką

Kiedy skończył się już sezon wakacyjny i powoli zasłaniamy nasze, bardziej i mniej, wytrenowane ciała, warto zadbać o to, by efekty naszej pracy nie poszły na marne. Jeżeli natomiast motywacja do wysiłku fizycznego wzrasta w Tobie z każdym dniem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportową sieci sklepów Biedronka.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie