Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.08
2017
1209

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Stojąc przed wyborem laptopa, stajemy się otoczeni ogromną ilością informacji. Części specyfikacji jako laicy nie potrafimy nawet zrozumieć. Wielu wybierze Macbook dla samej marki, nie zwracając uwagi na parametry, jakie może dać im inny laptop. Czy ślepa wiara w firmę Apple się jednak opłaca?

Porównajmy

Macbook firmy Apple nie należy do urządzeń z dolnej półki cenowej. Wręcz przeciwnie. Z drugiej strony, produkt charakteryzuje się innowacyjnością, doskonałą jakością wykonania i indywidualnym systemem operacyjnym, przeznaczonym tylko dla produktów z jabłkiem. Możliwość instalowania programów w systemie Apple powoduje, że dobrze skonfigurowany Macbook potrafi działać jak doskonały, spójny organizm. Jest to jednak urządzenie bardziej biurowe i do pracy, niż oferujące rozrywkę. Wiele gier nie ma swoich wersji przeznaczonych na system operacyjny Macbooków.

Wybierając standardowego laptopa, czy to opierającego się o system Windows czy Linux, mamy bardzo zróżnicowane pole manewru. Można dobrać urządzenie typowo do zastosowań biurowych, jak i tylko zapewniające rozrywkę. Do wyboru, pozostaje też cena urządzenia i jego parametry. Laptop dużo łatwiej dopasować coś do różnych potrzeb. Więcej programów, czy gier jest dostosowanych do systemów operacyjnych "normalnych" laptopów.

Kluczowym jest zatem wedle jakich kryteriów dobieramy sprzęt. Jeśli potrzebujemy urządzenia do rozrywki lub nasze środki są ograniczone, warto wybrać standardowego laptopa. Do pracy i przy nieograniczonych środkach Macbook jest doskonałym rozwiązaniem.

Kategorie: Porównania
Tagi: Mac book, laptop, apple

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Sonda: Czy gazetki są przydatnym źródłem informacji o promocjach?
Porównania
17.11
2017
1209

Sonda: Czy gazetki są przydatnym źródłem informacji o promocjach?

Ponad połowa ankietowanych twierdzi, że gazetka promocyjna jest dla nich przydatnym narzędziem do poszukiwania najlepszych ofert promocyjnych. Uczestnicy sondy wyjaśniają, że z gazetek korzystają w celu wyszukania dla siebie najlepszej oferty na poszukiwane produkty. Gazetki promocyjne wyraźnie ułatwiają podejmowanie decyzji zakupowych.

Czytaj więcej »
Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe
Poradnik
17.11
2017
1209

Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe

W sklepach znajdziemy mnóstwo propozycji z bożonarodzeniowymi dekoracjami, jednak zwykle są one mało pomysłowe i sztampowe. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest przygotowanie własnych, oryginalnych ozdób świątecznych. Jak je zrobić? Przedstawiamy kilka pomysłów, z którymi naprawdę warto się zapoznać!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie