Blog - Najnowsze informacje o promocjach14.08
2017
1209

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Coraz częściej sięgamy po power banki, czyli po przenośne ładowarki, jeśli posiadamy smartfona. Z całą pewnością ułatwiają nam one życie i w niektórych sytuacjach są wręcz nieocenione. Obecnie są to tak popularne urządzenia, że półki sklepowe uginają się pod naporem najróżniejszych modeli. Jest zatem w czym wybierać. Nie zawsze jednak nasz wybór okazuje się być trafiony. Ponadto nie ma jednej przenośnej ładowarki, która byłaby w stanie pasować do wszystkich modeli telefonów. Czym zatem powinniśmy kierować się podczas kupowania tego typu sprzętu?

Kupujemy power bank – na co warto zwrócić uwagę?

To na jaki power bank się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od tego, jaki rozmiar ma bateria w naszym telefonie komórkowym. Jest to bardzo ważne, gdyż należy liczyć się z tym, że zawsze podczas ładowania za pomocą tego typu urządzeń dochodzi do strat energii. Tak więc na skutek niewłaściwego dopasowania power banku do baterii, ładowanie może być znacznie mniej skuteczne. Jeśli nawet nie korzystamy z podpiętego do power banku telefonu, to nadal zużywa on ją na działające w tle aplikacje.

Jeśli liczymy na szybkie ładowanie, to warto zainwestować w power bank obsługujący ładowanie o natężeniu co najmniej 2,1 A. Oczywiście kluczem jest to, aby ładowarka była kompatybilna z posiadanym modelem telefonu. Warto też określić swoje zapotrzebowania. Innej ładowarki będziemy potrzebować w domu czy na uczelni. Inną kwestią jest wygląd power banku. Obecnie możemy liczyć na szerokie pole do popisu, dzięki czemu można wybrać styl zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Kategorie: Poradnik
Tagi: power bank, power banki, smartfon

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Nowe karty podarunkowe od Biedronki
Porównania
21.09
2017
1209

Nowe karty podarunkowe od Biedronki

Na klientów Biedronki czeka w sklepach niespodzianka. Już od 25 września będą mogli otrzymać różne karty podarunkowe. Każda z nich jest przeznaczona do innej grupy konsumentów i będzie można nią płacić za zakupy przy kasie. Na czym polega nowa akcja Biedronki?

Czytaj więcej »
Czy warto kupić maszynę do szycia?
Poradnik
21.09
2017
1209

Czy warto kupić maszynę do szycia?

Maszyna do szycia jest to urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym mieszkaniu, bez względu na to czy mamy zamiar szyć codziennie, czy raz na jakiś czas z pewnością jest to duża oszczędność. Każdemu z nas zdarza się sytuacja, że coś nam się potarga lub zniszczy w takiej sytuacji albo oddajemy rzeczy do krawcowej płacąc dodatkowe pieniądze, albo wyrzucamy. Dzięki maszynie do szycia będziesz mógł je naprawić w kilka minut.

Czytaj więcej »
Wady i zalety wysokiej rozdzielczości 4K
Porównania
20.09
2017
1209

Wady i zalety wysokiej rozdzielczości 4K

W sklepach wiele telewizorów zawiera wysoką rozdzielczość 4K, którą określa się też jako Ultra HD. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie warto zapoznać się z wadami i zaletami tej technologii. Może okazać się, że niektóre mankamenty działają wbrew naszym wyobrażeniom o jakości obrazu lub zaskoczymy się niezwykłymi możliwościami jakie gwarantuje Ultra HD. Oto porównanie, które pomoże rozwikłać wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie