Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Coraz częściej sięgamy po power banki, czyli po przenośne ładowarki, jeśli posiadamy smartfona. Z całą pewnością ułatwiają nam one życie i w niektórych sytuacjach są wręcz nieocenione. Obecnie są to tak popularne urządzenia, że półki sklepowe uginają się pod naporem najróżniejszych modeli. Jest zatem w czym wybierać. Nie zawsze jednak nasz wybór okazuje się być trafiony. Ponadto nie ma jednej przenośnej ładowarki, która byłaby w stanie pasować do wszystkich modeli telefonów. Czym zatem powinniśmy kierować się podczas kupowania tego typu sprzętu?

Kupujemy power bank – na co warto zwrócić uwagę?

To na jaki power bank się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od tego, jaki rozmiar ma bateria w naszym telefonie komórkowym. Jest to bardzo ważne, gdyż należy liczyć się z tym, że zawsze podczas ładowania za pomocą tego typu urządzeń dochodzi do strat energii. Tak więc na skutek niewłaściwego dopasowania power banku do baterii, ładowanie może być znacznie mniej skuteczne. Jeśli nawet nie korzystamy z podpiętego do power banku telefonu, to nadal zużywa on ją na działające w tle aplikacje.

Jeśli liczymy na szybkie ładowanie, to warto zainwestować w power bank obsługujący ładowanie o natężeniu co najmniej 2,1 A. Oczywiście kluczem jest to, aby ładowarka była kompatybilna z posiadanym modelem telefonu. Warto też określić swoje zapotrzebowania. Innej ładowarki będziemy potrzebować w domu czy na uczelni. Inną kwestią jest wygląd power banku. Obecnie możemy liczyć na szerokie pole do popisu, dzięki czemu można wybrać styl zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Kategorie: Poradnik
Tagi: power bank, power banki, smartfon

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie