Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Coraz częściej sięgamy po power banki, czyli po przenośne ładowarki, jeśli posiadamy smartfona. Z całą pewnością ułatwiają nam one życie i w niektórych sytuacjach są wręcz nieocenione. Obecnie są to tak popularne urządzenia, że półki sklepowe uginają się pod naporem najróżniejszych modeli. Jest zatem w czym wybierać. Nie zawsze jednak nasz wybór okazuje się być trafiony. Ponadto nie ma jednej przenośnej ładowarki, która byłaby w stanie pasować do wszystkich modeli telefonów. Czym zatem powinniśmy kierować się podczas kupowania tego typu sprzętu?

Kupujemy power bank – na co warto zwrócić uwagę?

To na jaki power bank się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od tego, jaki rozmiar ma bateria w naszym telefonie komórkowym. Jest to bardzo ważne, gdyż należy liczyć się z tym, że zawsze podczas ładowania za pomocą tego typu urządzeń dochodzi do strat energii. Tak więc na skutek niewłaściwego dopasowania power banku do baterii, ładowanie może być znacznie mniej skuteczne. Jeśli nawet nie korzystamy z podpiętego do power banku telefonu, to nadal zużywa on ją na działające w tle aplikacje.

Jeśli liczymy na szybkie ładowanie, to warto zainwestować w power bank obsługujący ładowanie o natężeniu co najmniej 2,1 A. Oczywiście kluczem jest to, aby ładowarka była kompatybilna z posiadanym modelem telefonu. Warto też określić swoje zapotrzebowania. Innej ładowarki będziemy potrzebować w domu czy na uczelni. Inną kwestią jest wygląd power banku. Obecnie możemy liczyć na szerokie pole do popisu, dzięki czemu można wybrać styl zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Kategorie: Poradnik
Tagi: power bank, power banki, smartfon

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Prezent na Dzień Dziadka – co kupić?
Poradnik
08.01
2018
1209

Prezent na Dzień Dziadka – co kupić?

Dzień Dziadka to wyjątkowa okazja, dlatego trzeba już teraz pomyśleć o zakupie podarunku. Nie wiesz co kupić? Nie przejmuj się! Przygotowaliśmy kilka propozycji z prezentami, z których dziadek powinien być zadowolony. Zapoznaj się!

Czytaj więcej »
Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?
Poradnik
05.01
2018
1209

Co robić, żeby zachować smukłą sylwetkę zimą?

W sezonie zimowym większość z nas ma większą skłonność do przybierania na wadze. Dzieje się tak, ponieważ z powodu brzydkiej i mroźnej aury, wiele czasu spędzamy w domu i praktycznie nie zażywamy ruchu. Niestety, często też podjadamy różne przysmaki, głównie z powodu nudy. To duży błąd! Oto kilka porad, dzięki którym zachowasz smukłą sylwetkę podczas zimy! Przeczytaj!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie