Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Choć dla wielu osób toster wciąż wydaje się jedynie zbytkiem, to dla większości śniadanie bez smacznych i pożywnych tostów nie ma racji bytu. Jakie funkcje powinien posiadać nasz toster, by zapewnić nie tylko smaczne, ale i komfortowe śniadanie?

Tacka na okruchy

Przyrządzanie tostów zawsze wiązało się z pozostawaniem na spodniej obudowie tostera dużej ilości okruchów. Czyszczenie ich było z reguły dość trudne, aż ktoś wpadł na pomysł, by urządzenie to wyposażyć w specjalną tackę. Dzięki niej czyszczenie będzie o wiele prostsze, a samo wnętrze urządzenia stanie się wreszcie higienicznie czyste.

Integracja rusztu

W większych tosterach standardem są zintegrowane ruszta. Dzięki nim możliwe jest podgrzanie bądź rozmrożenie niewielkich artykułów spożywczych (zwłaszcza dotyczy to bułek). Warto pamiętać, że jeśli w naszym tosterze ma znajdować się ruszt, musi być on skutecznie zaizolowany termicznie od reszty urządzenia.

Izolacja termiczna

Większość nowoczesnych tosterów jest wykonana z tworzywa sztucznego. Czy to przypadek? Okazuje się, że nie. Nowoczesne tostery są doskonale zaizolowane termicznie, dzięki czemu nawet wykonana z tworzyw sztucznych obudowa nie zostanie przetopiona. Oczywiście wiąże się to również z komfortem użytkownika, minimalizując ryzyko ewentualnego poparzenia skóry.

Dodatkowe funkcje

Opcjonalnie możemy poszukać tostera z regulowaną szerokością kieszeni na pieczywo, stopniowaną temperaturą przypiekania a także - z funkcją centrowania pieczywa. Są to jednak funkcje, które z punktu widzenia większości użytkowników nie są aż tak istotne.

Kategorie: Porównania
Tagi: toster, tosty, przyrządzanie tostów

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Sonda: Czy gazetki są przydatnym źródłem informacji o promocjach?
Porównania
17.11
2017
1209

Sonda: Czy gazetki są przydatnym źródłem informacji o promocjach?

Ponad połowa ankietowanych twierdzi, że gazetka promocyjna jest dla nich przydatnym narzędziem do poszukiwania najlepszych ofert promocyjnych. Uczestnicy sondy wyjaśniają, że z gazetek korzystają w celu wyszukania dla siebie najlepszej oferty na poszukiwane produkty. Gazetki promocyjne wyraźnie ułatwiają podejmowanie decyzji zakupowych.

Czytaj więcej »
Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe
Poradnik
17.11
2017
1209

Najlepsze pomysły na niestandardowe dekoracje bożonarodzeniowe

W sklepach znajdziemy mnóstwo propozycji z bożonarodzeniowymi dekoracjami, jednak zwykle są one mało pomysłowe i sztampowe. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest przygotowanie własnych, oryginalnych ozdób świątecznych. Jak je zrobić? Przedstawiamy kilka pomysłów, z którymi naprawdę warto się zapoznać!

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie