Blog - Najnowsze informacje o promocjach14.08
2017
1209

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Choć dla wielu osób toster wciąż wydaje się jedynie zbytkiem, to dla większości śniadanie bez smacznych i pożywnych tostów nie ma racji bytu. Jakie funkcje powinien posiadać nasz toster, by zapewnić nie tylko smaczne, ale i komfortowe śniadanie?

Tacka na okruchy

Przyrządzanie tostów zawsze wiązało się z pozostawaniem na spodniej obudowie tostera dużej ilości okruchów. Czyszczenie ich było z reguły dość trudne, aż ktoś wpadł na pomysł, by urządzenie to wyposażyć w specjalną tackę. Dzięki niej czyszczenie będzie o wiele prostsze, a samo wnętrze urządzenia stanie się wreszcie higienicznie czyste.

Integracja rusztu

W większych tosterach standardem są zintegrowane ruszta. Dzięki nim możliwe jest podgrzanie bądź rozmrożenie niewielkich artykułów spożywczych (zwłaszcza dotyczy to bułek). Warto pamiętać, że jeśli w naszym tosterze ma znajdować się ruszt, musi być on skutecznie zaizolowany termicznie od reszty urządzenia.

Izolacja termiczna

Większość nowoczesnych tosterów jest wykonana z tworzywa sztucznego. Czy to przypadek? Okazuje się, że nie. Nowoczesne tostery są doskonale zaizolowane termicznie, dzięki czemu nawet wykonana z tworzyw sztucznych obudowa nie zostanie przetopiona. Oczywiście wiąże się to również z komfortem użytkownika, minimalizując ryzyko ewentualnego poparzenia skóry.

Dodatkowe funkcje

Opcjonalnie możemy poszukać tostera z regulowaną szerokością kieszeni na pieczywo, stopniowaną temperaturą przypiekania a także - z funkcją centrowania pieczywa. Są to jednak funkcje, które z punktu widzenia większości użytkowników nie są aż tak istotne.

Kategorie: Porównania
Tagi: toster, tosty, przyrządzanie tostów

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Empik wrócił do Arkadii
Porównania
26.09
2017
1209

Empik wrócił do Arkadii

Po trzech miesiącach remontu do warszawskiej Arkadii w końcu powrócił salon Empik. Już przed remontem był to jeden z największych Empików w Warszawie, oferujący szeroką gamę produktów i licznych wydarzeń kulturalnych, a po remoncie sklep oferuje klientom jeszcze przyjemniejsze zakupy. Na 1200 metrach kwadratowych znajdziemy najlepsze propozycje odkrywania kultury.

Czytaj więcej »
Urządzamy mieszkanie na jesień - naturalne ozdoby i dekoracje
Poradnik
26.09
2017
1209

Urządzamy mieszkanie na jesień - naturalne ozdoby i dekoracje

Jesień za oknem zazwyczaj nie dodaje energii, choć i ona może być piękna i słoneczna, mieniąc się kolorami różnobarwnych liści. Warto jednak w tym czasie, kiedy coraz silniej odczuwamy spadek energii, spróbować ożywić wnętrza domowe, poprawiając sobie w ten sposób humor i zmieniając nieco aranżację mieszkania lub domu.

Czytaj więcej »
Moda na sport z Biedronką
Porównania
25.09
2017
1209

Moda na sport z Biedronką

Kiedy skończył się już sezon wakacyjny i powoli zasłaniamy nasze, bardziej i mniej, wytrenowane ciała, warto zadbać o to, by efekty naszej pracy nie poszły na marne. Jeżeli natomiast motywacja do wysiłku fizycznego wzrasta w Tobie z każdym dniem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportową sieci sklepów Biedronka.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie