Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Choć dla wielu osób toster wciąż wydaje się jedynie zbytkiem, to dla większości śniadanie bez smacznych i pożywnych tostów nie ma racji bytu. Jakie funkcje powinien posiadać nasz toster, by zapewnić nie tylko smaczne, ale i komfortowe śniadanie?

Tacka na okruchy

Przyrządzanie tostów zawsze wiązało się z pozostawaniem na spodniej obudowie tostera dużej ilości okruchów. Czyszczenie ich było z reguły dość trudne, aż ktoś wpadł na pomysł, by urządzenie to wyposażyć w specjalną tackę. Dzięki niej czyszczenie będzie o wiele prostsze, a samo wnętrze urządzenia stanie się wreszcie higienicznie czyste.

Integracja rusztu

W większych tosterach standardem są zintegrowane ruszta. Dzięki nim możliwe jest podgrzanie bądź rozmrożenie niewielkich artykułów spożywczych (zwłaszcza dotyczy to bułek). Warto pamiętać, że jeśli w naszym tosterze ma znajdować się ruszt, musi być on skutecznie zaizolowany termicznie od reszty urządzenia.

Izolacja termiczna

Większość nowoczesnych tosterów jest wykonana z tworzywa sztucznego. Czy to przypadek? Okazuje się, że nie. Nowoczesne tostery są doskonale zaizolowane termicznie, dzięki czemu nawet wykonana z tworzyw sztucznych obudowa nie zostanie przetopiona. Oczywiście wiąże się to również z komfortem użytkownika, minimalizując ryzyko ewentualnego poparzenia skóry.

Dodatkowe funkcje

Opcjonalnie możemy poszukać tostera z regulowaną szerokością kieszeni na pieczywo, stopniowaną temperaturą przypiekania a także - z funkcją centrowania pieczywa. Są to jednak funkcje, które z punktu widzenia większości użytkowników nie są aż tak istotne.

Kategorie: Porównania
Tagi: toster, tosty, przyrządzanie tostów

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie