Blog - Najnowsze informacje o promocjach


10.08
2017
1209

Oferty last minute – czy warto się zdecydować?

Oferty last minute – czy warto się zdecydować?

Zwlekanie z wyborem oferty na wakacje lub urlop na ostatnią chwilę wcale nie muszą oznaczać przepłacania albo braku wygód. Nawet kiedy coraz więcej osób decyduje się zagraniczne wyjazdy, wśród biur podróży konkurencja rośnie. Dzięki temu mamy szansę skorzystać z oferty last minute.

Zależnie od obranego kierunku podróży możemy przy odrobinie szczęścia zapłacić nawet poniżej 3 tys. zł a niekiedy jeszcze mniej za wyjazd dla pary. Okazyjne wyjazdy pozwolą nam cieszyć się wakacjami w ciekawym miejscu ze wszystkimi atrakcjami i wygodami. Operatorzy turystyczni wolą obniżyć cenę, niż trzymać puste miejsca, dlatego oferta last minute jest tak samo wartościowa i bogata w atrakcje. Możemy cieszyć się beztroskim wypoczynkiem, skorzystać z wycieczki ze zwiedzaniem lub pobytu w luksusowym hotelu nad ciepłym morzem na zorganizowanym wyjeździe.

Z oferty last minute nie każdy jednak może skorzystać. Wiele zależy od elastyczności naszego urlopu, który nie zawsze wypadnie w tym samym czasie, ale też od determinacji i uważności. Śledząc strony biur podróży i serwisów bookingowych czy popularnych porównywarek cen, a nawet zakupów grupowych, mamy większe szanse, aby nie przegapić atrakcyjnej oferty last minute. Bowiem niewielka ilość miejsc może zostać wykupiona bardzo szybko..

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie