Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2017
1209

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

W ostatniej gazetce Lidl przedstawił bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich Pań. Dotyczy ona zarówno klasycznego ubioru wyjściowego, jak również sportowego. W poniższym artykule skupimy się na prezentowanej w markecie odzieży sportowej.

 

Sportowo i z fasonem

W nowej odsłonie swojej gazetki Lidl skupił się na gustownych, lekkich strojach sportowych, charakteryzujących się przewiewnością. Co więcej – są one wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wspierające transport wilgoci w obrębie odzieży.

Moda jest w cenie

Ciekawostką jest fakt, że jak na popularną tanią sieciówkę Lidl zadbał również o ciekawy krój prezentowanej odzieży sportowej. Niektóre z nich charakteryzują się specyficznymi wcięciami, zaskakującymi pod względem umiejscowienia i kształtu. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że handlowy gigant zadbał o to, by jego sportowa część oferty odzieży damskiej prezentowała się nie tylko funkcjonalnie, ale też i seksownie.

Nie tylko odzież wierzchnia

W swojej ofercie Lidl zaprezentował również ciekawą bieliznę sportową, która – podobnie jak jej wierzchnia odmiana – posiada specyficzne właściwości. Umożliwia ona skuteczniejsze odprowadzanie ciepła z powierzchni ciała i jednocześnie daje możliwość lepszej wentylacji skądinąd delikatnej skóry.

Podsumowując, najnowsza oferta Lidla to nie tylko praktyczna, ale również i seksowna odzież sportowa, którą każda z Pań musi mieć w swojej szafie. Zwłaszcza, gdy za oknem upały nie zachęcają do jakiejkolwiek aktywności sportowej

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, odzież sportowa, bielizna sportowa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie