Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2017
1209

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

W ostatniej gazetce Lidl przedstawił bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich Pań. Dotyczy ona zarówno klasycznego ubioru wyjściowego, jak również sportowego. W poniższym artykule skupimy się na prezentowanej w markecie odzieży sportowej.

 

Sportowo i z fasonem

W nowej odsłonie swojej gazetki Lidl skupił się na gustownych, lekkich strojach sportowych, charakteryzujących się przewiewnością. Co więcej – są one wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wspierające transport wilgoci w obrębie odzieży.

Moda jest w cenie

Ciekawostką jest fakt, że jak na popularną tanią sieciówkę Lidl zadbał również o ciekawy krój prezentowanej odzieży sportowej. Niektóre z nich charakteryzują się specyficznymi wcięciami, zaskakującymi pod względem umiejscowienia i kształtu. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że handlowy gigant zadbał o to, by jego sportowa część oferty odzieży damskiej prezentowała się nie tylko funkcjonalnie, ale też i seksownie.

Nie tylko odzież wierzchnia

W swojej ofercie Lidl zaprezentował również ciekawą bieliznę sportową, która – podobnie jak jej wierzchnia odmiana – posiada specyficzne właściwości. Umożliwia ona skuteczniejsze odprowadzanie ciepła z powierzchni ciała i jednocześnie daje możliwość lepszej wentylacji skądinąd delikatnej skóry.

Podsumowując, najnowsza oferta Lidla to nie tylko praktyczna, ale również i seksowna odzież sportowa, którą każda z Pań musi mieć w swojej szafie. Zwłaszcza, gdy za oknem upały nie zachęcają do jakiejkolwiek aktywności sportowej

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, odzież sportowa, bielizna sportowa

Obserwuj nas

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie