Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2017
1209

Spływ kajakowy - pomysł na weekendową rozrywkę

Spływ kajakowy - pomysł na weekendową rozrywkę

Spływy kajakowe - sport idealny. Nie tylko zapewnia zastrzyk adrenaliny, ale również daje możliwość podziwiania pięknych widoków i obcowania z dziką, nieujarzmioną przygodą.

 

Spływ kajakowy - czy dla każdego?

Bez wątpienia nawet osoby nieobeznane z tym sportem docenią możliwość spływu z nurtem rzeki. Dla nich przeznaczone są trasy łagodniejsze, niewymagające dużych umiejętności. Mimo wszystko, wciąż można na nich poczuć skoki adrenaliny. Kajaki dla osób pragnących mocnych doznań to sport ekstremalny, który odbywa się na trudnych trasach, pełnych uskoków i przeszkód.

Co dają spływy kajakowe?

Przede wszystkim, możliwość aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Mimo tego, że spływ kajakowy nie jest jakoś szczególnie męczący, na rzece trzeba zachować nieustającą czujność. Sama rzeka przy drugim wypadzie może nie przypominać samej siebie sprzed miesiąca. Wystarczy podniesienie się poziomu wody, by trasa spływu zupełnie się zmieniła.

Kajaki to także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości. W końcu kilkudniowe wypady nie ograniczają się jedynie do siedzenia w kajaku. To także wieczorne biesiady przy ognisku, noclegi pod namiotami, współpraca w razie problemów.

W czasie wpływu głowa jest wolna od problemów dnia powszedniego, liczy się tylko woda pod wiosłami i umykający krajobraz. To świetna okazja do zresetowania umysłu i oderwania się od codzienności.

Kajakarstwem także nie sposób się znudzić. W miarę zdobywania umiejętności, można pokonywać coraz to nowsze, trudniejsze trasy. A tych do wyboru jest naprawdę wiele.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kajaki, spływ kajakowy, Sport

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie