Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.08
2017
1209

Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia

Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia

Usługi remontowe są ostatnimi czasy dość drogie. Jeśli planujesz remont na własną rękę, masz szansę na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki. Musisz jednak wiedzieć, w jakie narzędzia powinieneś się zaopatrzyć, by nie musieć co chwilę biegać do sklepu.

 

Narzędzia ręczne

Są to narzędzia, które powinny się znaleźć w każdym domu, nawet jeśli nie planujemy remontu. Młotek, zestaw śrubokrętów, kluczy, miarka ręczna... to wszystko przyda się w domu na co dzień.

Bardzo przydatne jest też posiadanie składanej drabiny, która nie zajmuje dużo miejsca, a ułatwi przeprowadzanie prac remontowych na wysokości. Pomalowanie sufitu z nią będzie dużo łatwiejsze.

Wiertarko-wkrętarka

Urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwi nie tylko wywiercenie otworów, ale i pomoże wkręcić wkręty. Warto wybrać takie, które posiada dużą moc i rozbudowany zestaw wierteł, dzięki czemu bez problemu wwiercimy się w metal, drewno czy beton.

remont

Maszynka do cięcia płytek

Jeśli prace remontowe będą obejmowały płytkowanie ścian lub podłóg, to maszynka do płytek stanie się niezbędnym sprzętem. Nie jest trudna w użyciu, płytkę należy zarysować pod odpowiednim kątem, a potem złamać przy pomocy nacisku. Precyzyjne wykonanie tej czynności wymaga nieco wprawy, dlatego przed rozpoczęciem prac najlepiej przeprowadzić trening na kilku starych, niepotrzebnych płytkach.

Warto wiedzieć, że profesjonalny sprzęt, co do którego nie jesteśmy pewni czy jeszcze kiedyś nam się przyda, można wypożyczyć w wypożyczalni sprzętu budowlanego. W tym przypadku zapłacimy jedynie za okres jego użytkowania i zwracamy go po zakończeniu prac.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie