Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.08
2017
1209

Zmień wystrój swojej łazienki z pomysłem!

Zmień wystrój swojej łazienki z pomysłem!

Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie dekoracji. Zazwyczaj nie posiada ona zbyt dużo dodatkowych elementów wystroju, szczególnie wtedy, gdy jest ona niewielkich rozmiarów.

 

Choć nawet wtedy, warto zamieścić w niej choćby jeden oryginalny dodatek, który doda jej charakteru i podkreśli wystrój. Sprawdźmy, jak w łatwy sposób odmienić wygląd swojej łazienki.

Dekoracje do łazienki — nadaj jej szczególnego wyrazu

Łazienka wcale nie musi być nudna. A w przypadku jej wystroju nie musimy ograniczać się jedynie do tych jej elementów, które są w niej niezbędne w zakresie funkcjonalności. Wypełnienie przestrzeni tego pomieszczenia akcesorium, które pozornie do niego nie pasuje, może przynieść zaskakujący i pozytywny efekt.

Propozycje od projektantów czerpią z dalekiego wschodu, co stanowi bardzo ciekawą mieszankę dla tego, co spotykamy w naszych łazienkach. Zamiast zwykłych wieszaków na ręczniki, możemy pokusić się o wstawienie do niej drewnianej drabinki. Nie tylko pozwoli nam na uzyskanie większej powierzchni do ich suszenia, ale również będzie stanowić bardzo ciekawy element dekoracyjny. Możemy na niej umieścić również kosmetyki, czy inne drobne akcesoria.

Bardzo dobrym pomysłem na ocieplenie wizerunku łazienki jest dodanie do niej drewnianych i bambusowych dodatków. Naturalne odcienie świetnie komponują się z bielami i beżami, którymi często ozdabiamy łazienki. Jeśli chcemy postawić na minimalizm, to z pewnością dodatki drewniane ożywią przestrzeń i sprawią, że będzie ona bardziej atrakcyjna.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie