Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.08
2017
1209

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka ogrodowa to idealne rozwiązanie dla osób, lubiących rozkoszować się pięknem krajobrazu, spędzać czas na świeżym powietrzu i relaksować się na wygodnym meblu. Na huśtawce typu kokon można poczuć się jak na delikatnym i unoszącym się przyjemnie obłoku. Jeśli chcesz poczuć się beztroski, niczym małe dziecko, warto wyposażyć swój ogród w huśtawkę kokon.

 

Huśtawka kokon - poczuj się lekko i beztrosko

Huśtawka kokon z całą pewnością nie jest zwykłym meblem. Jest to bardzo dekoracyjny mebel i jednocześnie funkcjonalny. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie ogrodowej aranżacji. Dzięki niej możliwe będzie cieszenie się naturalnym światłem, świeżym powietrzem oraz wielobarwnością i aromatem roślin. Samo bujanie się w huśtawce jest niezwykle przyjemne i pomaga się odstresować.

Huśtawkę kokon można ustawić na tarasie, ale jeszcze ciekawszą opcją jest podwieszenie jej pod sufitem. Bardzo dobrze prezentować będzie się także na drzewie. Taki mebel idealnie nadaje się do czytania książek, słuchania muzyki, pisania poezji czy też do schowania się na jakiś czas przed światem zewnętrznym. Huśtawka kokon ukołysze nas do snu, a popołudniowa drzemka da nam zastrzyk energii.

Jako, że huśtawka narażona będzie na działanie czynników atmosferycznych, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Godne polecenia są modele z technorattanu, który jest niezwykle trwały i lekki, solidny i prosty w utrzymaniu czystości. Huśtawka z technorattanu nie wyblaknie ani też nie zniekształci się, jest odporna na działanie chemikaliów i nie straszna jest jej wilgoć.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie