Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.08
2017
1209

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka ogrodowa to idealne rozwiązanie dla osób, lubiących rozkoszować się pięknem krajobrazu, spędzać czas na świeżym powietrzu i relaksować się na wygodnym meblu. Na huśtawce typu kokon można poczuć się jak na delikatnym i unoszącym się przyjemnie obłoku. Jeśli chcesz poczuć się beztroski, niczym małe dziecko, warto wyposażyć swój ogród w huśtawkę kokon.

 

Huśtawka kokon - poczuj się lekko i beztrosko

Huśtawka kokon z całą pewnością nie jest zwykłym meblem. Jest to bardzo dekoracyjny mebel i jednocześnie funkcjonalny. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie ogrodowej aranżacji. Dzięki niej możliwe będzie cieszenie się naturalnym światłem, świeżym powietrzem oraz wielobarwnością i aromatem roślin. Samo bujanie się w huśtawce jest niezwykle przyjemne i pomaga się odstresować.

Huśtawkę kokon można ustawić na tarasie, ale jeszcze ciekawszą opcją jest podwieszenie jej pod sufitem. Bardzo dobrze prezentować będzie się także na drzewie. Taki mebel idealnie nadaje się do czytania książek, słuchania muzyki, pisania poezji czy też do schowania się na jakiś czas przed światem zewnętrznym. Huśtawka kokon ukołysze nas do snu, a popołudniowa drzemka da nam zastrzyk energii.

Jako, że huśtawka narażona będzie na działanie czynników atmosferycznych, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Godne polecenia są modele z technorattanu, który jest niezwykle trwały i lekki, solidny i prosty w utrzymaniu czystości. Huśtawka z technorattanu nie wyblaknie ani też nie zniekształci się, jest odporna na działanie chemikaliów i nie straszna jest jej wilgoć.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie