Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.08
2017
1209

Telewizory w promocyjnych cenach - który opłaca się kupić najbardziej?

Telewizory w promocyjnych cenach - który opłaca się kupić najbardziej?

Zakup nowego telewizora to poważna decyzja, gdyż nie robimy tego zbyt często. W związku z tym warto dobrze się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy i gdzie można kupić telewizor w przystępnej cenie? Jako, że aktualnie możemy liczyć na promocje w supermarketach, warto przejrzeć ich aktualne gazetki. W których sklepach uda nam się kupić dobrej jakości telewizor i nie zbankrutować przy tym?

 

Nowy i niedrogi telewizor – gdzie uda nam się taki kupić?

Każdy kto potrzebuje telewizora, dostanie go bez problemu nawet w supermarkecie, jednakże nie zawsze ceny są przystępne. Warto więc na bieżąco śledzić gazetki promocyjne, dzięki czemu uda nam się trafić na wymarzony model, bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu.

Na rynku prym wiodą główni producenci, czyli LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips. Jeśli chodzi o wielkość telewizorów, to mamy spore pole do popisu od 32” do nawet 70”. W Carrefour za telewizor 43” zapłacimy 1099 zł, a 599 zł za 32”.

W Vobis możemy kupić większe modele w promocji 49”, 55” czy nawet 65”. RTV Euro AGD również oferuje wysokiej jakości telewizory w przestępnych cenach. Za 32” przyjdzie nam zapłacić 829 zł, za 43” 1690 zł, a za 50” 2890 zł.

Selgros również mocno obniżył ceny na telewizory. Hitem jest telewizor Thomson w cenie 809 zł. Promocje trwają także w E.Leclerc, Media Expert, My Center, Neonet, Saturn, Tesco oraz w Makro&Carry, gdzie hitem cenowym jest Telewizor LG 32” w cenie 859 zł. Ich ilość jest ograniczona, dlatego też nie ma co zwlekać z zakupem.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »
Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?
Poradnik
16.02
2018
1209

Dieta bez węglowodanowa – na czym polega ?

Bądźmy szczerzy - całkowicie wyeliminować węglowodanów z diety się nie da. Jest to niewykonalne, niezdrowe i niemądre. Węglowodany są niezbędne w zdrowym jadłospisie, gdyż organizm uzyskuje z nich energię, a także błonnik pokarmowy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie