Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.08
2017
1209

Telewizory w promocyjnych cenach - który opłaca się kupić najbardziej?

Telewizory w promocyjnych cenach - który opłaca się kupić najbardziej?

Zakup nowego telewizora to poważna decyzja, gdyż nie robimy tego zbyt często. W związku z tym warto dobrze się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy i gdzie można kupić telewizor w przystępnej cenie? Jako, że aktualnie możemy liczyć na promocje w supermarketach, warto przejrzeć ich aktualne gazetki. W których sklepach uda nam się kupić dobrej jakości telewizor i nie zbankrutować przy tym?

 

Nowy i niedrogi telewizor – gdzie uda nam się taki kupić?

Każdy kto potrzebuje telewizora, dostanie go bez problemu nawet w supermarkecie, jednakże nie zawsze ceny są przystępne. Warto więc na bieżąco śledzić gazetki promocyjne, dzięki czemu uda nam się trafić na wymarzony model, bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu.

Na rynku prym wiodą główni producenci, czyli LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips. Jeśli chodzi o wielkość telewizorów, to mamy spore pole do popisu od 32” do nawet 70”. W Carrefour za telewizor 43” zapłacimy 1099 zł, a 599 zł za 32”.

W Vobis możemy kupić większe modele w promocji 49”, 55” czy nawet 65”. RTV Euro AGD również oferuje wysokiej jakości telewizory w przestępnych cenach. Za 32” przyjdzie nam zapłacić 829 zł, za 43” 1690 zł, a za 50” 2890 zł.

Selgros również mocno obniżył ceny na telewizory. Hitem jest telewizor Thomson w cenie 809 zł. Promocje trwają także w E.Leclerc, Media Expert, My Center, Neonet, Saturn, Tesco oraz w Makro&Carry, gdzie hitem cenowym jest Telewizor LG 32” w cenie 859 zł. Ich ilość jest ograniczona, dlatego też nie ma co zwlekać z zakupem.

Więcej wpisów z bloga

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce
Polecamy
20.09
2018
1209

Laptop 2w1, myjka parowa i odkurzacz bezworkowy - Okazje tygodnia w Biedronce

Sieć sklepów Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów ciekawymi okazjami. I tak stało się tym razem... W "zielonej" gazetce obowiązującej od 19.09 do 30.09.2018 roku możemy znaleźć niezwykle ciekawe promocje które znacznie ułatwią nam codzienne życie. Na jakie "Okazje Tygodnia" możemy liczyć?

Czytaj więcej »
Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!
Poradnik
05.09
2018
1209

Wyprzedaże Back to School! Co kupić i gdzie kupić? Podpowiadamy!

Początek września to czas kiedy w sklepach pojawiają się promocje back to school. To idealny moment by dokupić za stosunkowo niewielkie pieniądze wszystkie niezbędne artykuły szkolne, ale i nie tylko...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie