Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.08
2017
1209

Rusza kolejna promocja Lidla dla rodzin wielodzietnych

Rusza kolejna promocja Lidla dla rodzin wielodzietnych

W Lidlu już po raz kolejny wszyscy, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny otrzymają 10% rabatu na zakupy. Poprzednia promocja na produkty dla rodzin wielodzietnych cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jak będzie tym razem? Czy kolejna oferta przygotowana przez popularny dyskont również zostanie przyjęta tak entuzjastycznie?

 

Już od 1 sierpnia 2017 roku posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli robić zakupy w Lidlu z 10 procentową zniżką. Rabat obejmuje następujące produkty:

-świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla,

-chleby i bułki Chrupiące z Pieca,

-artykuły chemiczne marki W5,

-nabiał Pilos,

-wody Saguaro,

-słoiczki dla dzieci marek Bobovita, Bebiprima i Hipp.

Promocja Lidla potrwa do 30 września 2017 roku. Istnieje jednak duża szansa, że akcja szybko wróci do popularnego dyskontu, ponieważ program rabatów dla rodzin wielodzietnych jest cały czas rozszerzany i udoskonalany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Co zrobić, by otrzymać rabat? Wszyscy, którzy chcą skorzystać z 10 proc. zniżki na wybrane produkty w Lidlu są zobowiązani posiadać Kartę Dużej Rodziny.

Należy pamiętać, że:

-promocja obejmuje tylko produkty, które wymienione są w regulaminie akcji,

-promocja nie łączy się z innymi rabatami lub zniżkami, które obowiązują w ramach innych trwających akcji,

-aby móc skorzystać z rabatu, uczestnik akcji powinien jeszcze przed rozpoczęciem płatności za zakupy poinformować Kasjera o chęci skorzystania z rabatu na podstawie ważnej Karty Dużej Rodziny oraz dodatkowego dokumentu, którym może potwierdzić swoją tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty).

Tego typu akcje promocyjne na produkty są bardzo potrzebne, ponieważ wielodzietne rodziny mają mnóstwo codziennych wydatków i każda nadarzająca się okazja zaoszczędzenia pieniędzy jest niesłychanie ważna.

W naszym kraju jest 376 tys. rodzin, które mają minimum dwójkę dzieci, natomiast Kartę Dużej Rodziny posiada 1,7 mln osób. W około 2 tysiącach instytucji i firm w Polsce funkcjonują systemy zniżek i rabatów dla rodzin wielodzietnych.

Więcej wpisów z bloga

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?
Polecamy
01.10
2018
1209

Kolorówka tańsza o 55% - Czy niedługo pojawi się znana promocja w Rossmannie?

Już niebawem wszystkie kobiety dbające o piękny i niepowtarzalny wygląd będą mogły zakupić ulubione kosmetyki w niebywale niskiej cenie. Otóż sieć sklepów Rossmann, po raz kolejny szykuje się do kultowej promocji kosmetyków.

Czytaj więcej »
W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!
Polecamy
28.09
2018
1209

W głowie Julii tkwi śmiertelny guz. Uratujmy jej życie!

Julia ma zdiagnozowany złośliwy nowotwór, trwa walka o jej życie...

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie