Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.08
2017
1209

Rusza kolejna promocja Lidla dla rodzin wielodzietnych

Rusza kolejna promocja Lidla dla rodzin wielodzietnych

W Lidlu już po raz kolejny wszyscy, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny otrzymają 10% rabatu na zakupy. Poprzednia promocja na produkty dla rodzin wielodzietnych cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jak będzie tym razem? Czy kolejna oferta przygotowana przez popularny dyskont również zostanie przyjęta tak entuzjastycznie?

 

Już od 1 sierpnia 2017 roku posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli robić zakupy w Lidlu z 10 procentową zniżką. Rabat obejmuje następujące produkty:

-świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla,

-chleby i bułki Chrupiące z Pieca,

-artykuły chemiczne marki W5,

-nabiał Pilos,

-wody Saguaro,

-słoiczki dla dzieci marek Bobovita, Bebiprima i Hipp.

Promocja Lidla potrwa do 30 września 2017 roku. Istnieje jednak duża szansa, że akcja szybko wróci do popularnego dyskontu, ponieważ program rabatów dla rodzin wielodzietnych jest cały czas rozszerzany i udoskonalany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Co zrobić, by otrzymać rabat? Wszyscy, którzy chcą skorzystać z 10 proc. zniżki na wybrane produkty w Lidlu są zobowiązani posiadać Kartę Dużej Rodziny.

Należy pamiętać, że:

-promocja obejmuje tylko produkty, które wymienione są w regulaminie akcji,

-promocja nie łączy się z innymi rabatami lub zniżkami, które obowiązują w ramach innych trwających akcji,

-aby móc skorzystać z rabatu, uczestnik akcji powinien jeszcze przed rozpoczęciem płatności za zakupy poinformować Kasjera o chęci skorzystania z rabatu na podstawie ważnej Karty Dużej Rodziny oraz dodatkowego dokumentu, którym może potwierdzić swoją tożsamość (prawo jazdy, dowód osobisty).

Tego typu akcje promocyjne na produkty są bardzo potrzebne, ponieważ wielodzietne rodziny mają mnóstwo codziennych wydatków i każda nadarzająca się okazja zaoszczędzenia pieniędzy jest niesłychanie ważna.

W naszym kraju jest 376 tys. rodzin, które mają minimum dwójkę dzieci, natomiast Kartę Dużej Rodziny posiada 1,7 mln osób. W około 2 tysiącach instytucji i firm w Polsce funkcjonują systemy zniżek i rabatów dla rodzin wielodzietnych.

Więcej wpisów z bloga

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę!  2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy
Polecamy
09.05
2018
1209

Nowa promocja Rossmann - Zadbaj o swoją cerę! 2+2 na produkty do pielęgnacji twarzy

Promocje Rossmann cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – sieć drogerii od kilku sezonów przeprowadza akcje konsumenckie, w czasie których można kupić kosmetyki znanych marek nawet o połowę taniej. Tym razem Rossmann promocjami świętuje 25 lat swojej obecności w Polsce. Pierwsza drogeria powstała bowiem w 1993 roku w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej.

Czytaj więcej »
Dieta przemienna - najważniejsze zasady
Poradnik
17.02
2018
1209

Dieta przemienna - najważniejsze zasady

Jeśli głodówka jest rozumiana jako sposób na oczyszczenie organizmu, nie można nie zgodzić się z tym, że ma ona ogromną wartość. Ta sama głodówka nigdy jednak nie jest zalecana jako sposób n to, by pozbyć się zbędnych kilogramów. Dieta znana też jako dieta 50/50 nie należy więc do tych, które mają szczególnie wielu zwolenników. Okazuje się jednak, że jej pozytywny wpływ na organizm jest coraz częściej potwierdzany, nic więc dziwnego, że osoby odchudzające szukają informacji na jej temat.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie