Blog - Najnowsze informacje o promocjach01.08
2017
1209

Sportowe buty na wakacyjny wyjazd

Sportowe buty na wakacyjny wyjazd

Wycieczka w góry czy też zwiedzanie lokalnych atrakcji – z całą pewnością niezastąpionym elementem naszej stylizacji muszą być wygodne buty. Japonki i sandałki nie są jednak w tym przypadku wskazane. Znacznie korzystniejsze będzie postawienie na buty sportowe, które nie zawiodą nas niezależnie od pogody. Dzięki bogatemu asortymentowi bez trudu kupimy je także w wersji eleganckiej. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić je do spódniczki czy nawet sukienki. Jak zatem spędzić wakacje aktywnie i modnie?

W wakacje postaw na sportowe buty, czyli na pełną wygodę 

Wybór idealnym butów na lato nie jest prostym zadaniem, jednakże jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Z całą pewnością znajdą coś w wersji sportowej na lato zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Zanim zdecydujemy się na konkretny model obuwia, warto sprecyzować, co mamy zamiar robić na wycieczce. Zwiedzanie? Imprezowanie czy też może wspinanie się po pagórkowatym terenie? Pamiętajmy o tym, że ważniejsza jest nasza wygoda niż aktualne trendy. Nawet najmodniejsze i najdroższe buty, jeśli będą nieodpowiednio dobrane, na nic nam się nie zdadzą i dodatkowo przyczynią się do powstania otarć czy odcisków.

Z całą pewnością latem warto postawić na obuwie sportowe, które jest lekkie, przewiewne, wygodne i oddychające. W przypadku pieszych wędrówek i wycieczek górskich, warto odwiedzić wcześniej specjalistyczny sklep i zainwestować w wysokiej jakości buty. Podczas krótkiej wędrówki wystarczające będą półbuty z lekką i miękką podeszwą. Warto też wyposażyć się w parę butów sportowych, odpornych na deszcz. Ulubione trampki czy adidasy są znacznie pewniejszą opcją niż obuwie dopiero co wyciągnięte z kartonika.

Komentarze


comments powered byDisqus

Więcej wpisów z bloga

Empik wrócił do Arkadii
Porównania
26.09
2017
1209

Empik wrócił do Arkadii

Po trzech miesiącach remontu do warszawskiej Arkadii w końcu powrócił salon Empik. Już przed remontem był to jeden z największych Empików w Warszawie, oferujący szeroką gamę produktów i licznych wydarzeń kulturalnych, a po remoncie sklep oferuje klientom jeszcze przyjemniejsze zakupy. Na 1200 metrach kwadratowych znajdziemy najlepsze propozycje odkrywania kultury.

Czytaj więcej »
Urządzamy mieszkanie na jesień - naturalne ozdoby i dekoracje
Poradnik
26.09
2017
1209

Urządzamy mieszkanie na jesień - naturalne ozdoby i dekoracje

Jesień za oknem zazwyczaj nie dodaje energii, choć i ona może być piękna i słoneczna, mieniąc się kolorami różnobarwnych liści. Warto jednak w tym czasie, kiedy coraz silniej odczuwamy spadek energii, spróbować ożywić wnętrza domowe, poprawiając sobie w ten sposób humor i zmieniając nieco aranżację mieszkania lub domu.

Czytaj więcej »
Moda na sport z Biedronką
Porównania
25.09
2017
1209

Moda na sport z Biedronką

Kiedy skończył się już sezon wakacyjny i powoli zasłaniamy nasze, bardziej i mniej, wytrenowane ciała, warto zadbać o to, by efekty naszej pracy nie poszły na marne. Jeżeli natomiast motywacja do wysiłku fizycznego wzrasta w Tobie z każdym dniem zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportową sieci sklepów Biedronka.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie